Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?
Jak tým proměnil paní Ivanu?
Jak tým proměnil paní Ivanu?
Hair studio Honza Kořínek

reklama

Ivana se přihlásila do pořadu proto, že ještě nechce patřit do starého železa. Její příběh je vlastně velmi jednoduchý, ale dost totožný se spoustou jiných žen – ráda by zastavila čas a vypadala mladě. Podporu má hlavně ve svém manželovi, který ji na natáčení doprovodil.

V týmu NEW LOOKu se tentokrát sešly samé ženy – kadeřnice Jitka Vodičková, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná.

NEW LOOK - Ivana Štěpánková (5) Foto:

 

Jako první přišla opět na řadu vlasová proměna, protože je časově nejnáročnější. Paní Ivana často experimentuje se svou image doma a svépomocí a vyzkoušela už hodně barev vlasů – černou, červenou... Pokaždé se ale vrací k blond, ve které se cítí nejlépe. Kadeřnice Jitka Vodičková se rozhodla u blond zůstat, jen vlasy trochu zesvětlila. A protože má paní Ivana vlasy jemné a je jich málo, cílem kadeřnice bylo hlavně dodat jim objem a šmrnc.

promena.00_06_09_08.Still014 Foto:

 

Vizážistka Klaudie Havlová byla nadšená z krásné pleti, kterou paní Ivana má. Chcete znát její tajemství? Je hrozně jednoduché. Používá medové mýdlo a medový krém. Ivana má také udělaný permanentní make-up (linky a obočí), protože chtěla působit upraveně, i když vstane ráno z postele, a taky proto, aby se nemusela stále dokola líčit. To vizážistku trochu při líčení omezovalo, hlavně proto, že barva permanentního make-upu je tmavší, než by paní Ivana potřebovala. Ale jak vidíte, skvěle si s tím poradila.

promena.00_07_16_14.Still016 Foto:

 

Paní Ivana nosí nejraději ležérní oblečení, nejčastěji halenku a kalhoty, a stylistka Bětka Pěkná se rozhodla udělat z ní trochu dámu. "Ivana má pěkné nohy, tak je škoda, aby je schovávala v kalhotách." I jejím cílem bylo ubrat paní Ivaně pomocí vhodného oblečení pár let.  

A jak to dopadlo?

FotorCreated3 Foto:

Tak co myslíte, povedlo se týmu omladit paní Ivanu? Chcete vidět, jak na výsledek několikahodinové práce odborníků reagovala?

Podívejte se na video:

 

New Look 2. díl - hlavní
New Look 2. díl - hlavní

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17:20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image


 


reklama

reklama