Proměna Martiny: Ta ale prokoukla!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Martina Malá měla dost neobvyklé přání. Je jí teprve 35 let a chtěla vypadat o 15 let mladší. A také si přála zakrýt svůj handicap - zkřivenou pusu.
Pomocí účesu, make-upu a oblečení žena klidně může omládnout i o 15 let
Pomocí účesu, make-upu a oblečení žena klidně může omládnout i o 15 let
Hair studio Honza Kořínek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Důvodem, proč chce Martina vypadat o tolik let mladší, je, že se tělem i duchem cítí jako náctiletá. „Je mi sice už přes třicet a to docela dlouho, ale chtěla bych působit o hodně mladším dojmem," prohlásila před proměnou.

Vizážistka Klaudie Havlová měla v tomto dílu pořadu velmi speciální úkol - zakrýt Martinin handicap, zkřivenou pusu. Martina si na ni už prý zvykla, ale dříve z ní měla velký mindrák. „Nikdo neví proč a jak se to stalo. Mám to už od jednoho roku. Byla jsem i na dvou operacích, ale ty se nepovedly a tak mám akorát další jizvy,“ vzpomíná Martina. A tak si Klaudie se svými malovátky zahrála trochu na kouzelnici a všechny včetně Martiny překvapila.

newlook d4-3 Foto:

 

V 10. dílu pořadu se sešel opět dámský tým – kadeřnice Karolina Fauhofová z Hair studio Honza Kořínek, stylistka Bětka Pěkná a již zmíněná vizážistka Klaudie Havlová. A všechny se shodly, že je potřeba Martinu hodně zvýraznit.

Jak se jim podařilo Martinu změnit?

promena.00_16_35_21.Still003 Foto:

Martina vlasům moc speciální péče nevěnuje. Používá jen šampon a kondicionér, vlasy po umytí nechává volně uschnout, nosí je sepnuté do culíku a barvu na vlasy vyzkoušela jen párkrát v životě, naposledy před šesti lety. Protože si Martina přála vypadat mladší a šmrncovnější, kadeřnice Karolina se rozhodla pro dost radikální změnu v barvě i střihu. Vlasy zvýraznila červeným odstínem, délky vlasů hodně protenčila a odlehčila. A snažila se Martinu překvapit hlavně finální úpravou účesu.

promena.00_31_20_23.Still006 Foto:

I líčení je pro Martinu poněkud vzdálené. Kdysi používala řasenku, ale v současnosti nepoužívá vůbec nic. Klaudii proto čekal dost nelehký úkol vymyslet pro Martinu make-up, který by jí slušel a vyhovoval.

promena.00_33_02_08.Still007 Foto:

A jaké oblečení vybrala pro Martinu stylistka Bětka? Martina nosí ráda barevné a pohodlné oblečení, ale do práce nosí i elegantnější kousky. Protože má dost hubenou postavu, zaměřila se Bětka na to, aby jí pomocí outfitu dodala nějaké křivky, ale zároveň celý styling působil mladistvě a hravě. Vybrala pro Martinu hodně nařasenou sukni, která vytvořila siluetu boků a doplnila ji hravým tričkem s potiskem a teniskami na klínku, které jsou hitem letošní sezóny.

A jak to dopadlo?

FotorCreated1 Foto:

Martina byla nadšená hlavně z účesu, který by nejraději nosila pořád. Podívejte se, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté:

New Look 10 - Odhalení
New Look 10 - Odhalení

 

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Soutěž k 10. dílu NEW LOOK

Soutěžte s 10. dílem pořadu NEW LOOK o produkty L´Oréal professionnel

 

 Podívejte se i na další proměny:

Nový účes Anetě moc sluší

Proměna Anety: Z unavené maminky je šmrncovní kočka

 

Lenka byla z proměny nadšená

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

Ivana si bude muset na novou image zvyknout

Proměna Ivany: Přála si změnu a je úplně jiná!

 

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak tým proměnil paní Moniku?

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Přišla jako blondýnka, odcházela jako brunetka

Proměna Martiny: Barva vlasů ji změnila k nepoznání

Nový střih ideálně zamaskoval řídké vlasy

Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná


 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama