Proměna Martiny: Osud jí nepřál, pomůže pořad NEW LOOK?

Martina Baránková prožila velmi složité životní období a má pocit, že se jí nic nedaří. Cítí, že potřebuje nějakou změnu, a proto se přihlásila do pořadu NEW LOOK. Dokáže tým pořadu splnit její očekávání?
New Look 6 - Představení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Příběh Martiny Baránkové se začal psát před dvěma lety, kdy tragicky po třinácti letech vztahu přišla o svého partnera a otce jejího dnes jedenáctiletého syna. „Je to pro mne složité, protože jsme nebyli manželé, tak jsem o vše přišla. Zůstala jsem na vše sama. Bydlíme teď u mé matky, o kterou se musím starat. Není to vůbec jednoduché,“ popisuje svůj příběh Markéta, která je momentálně bez práce. Navíc kvůli nemoci přibrala skoro dvacet kilo, které se postupně snaží shodit, ale jde to všechno pomalu.

„Do pořadu se hlásím, protože mám pocit, že se za mě můj syn začíná stydět, a proto s tím chci konečně něco udělat,“ říká proměňovaná Martina. Na její proměně celému týmu hodně záleží. „Markéta je bojovnice, to je vidět, snaží se. Ale je na to bohužel sama. A my se jí pokusíme pomoci alespoň v tom směru, aby se cítila a vypadala lépe,“ konstatuje vizážistka Klaudie Havlová.

 

Jak moc se Markéta změní a jak moc bude spokojená a zda tým NEW LOOKu splnil její o čekávání, se dozvíte už tuto sobotu.

Kromě královny make-upu Klaudie Havlové se na proměně bude podílet i stylistka Bětka Pěkná, kterou znáte z minulých dílů, a největší změnu s ní provede kadeřnice Andrea Pavlíčková z Hair studia Honza Kořínek. Už teď můžeme prozradit, že původně blonďatá blondýna Martina bude odcházet jako brunetka. Těšte se!

Jak tato proměna dopadla, uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

 

NEW LOOK (6) - upoutávka


Podívejte se i na další proměny:

Lenka byla z proměny nadšená

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak tým proměnil paní Moniku?

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

 

 

 

 


 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama