Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Osmnáctiletá Kristýna Jarošová před třemi lety prodělala rakovinu mozku a přišla o všechny vlasy. Od týmu proto čekala hlavně rady a tipy, jak si poradit s nově narostlými řídkými vlasy.
Nový střih ideálně zamaskoval řídké vlasy
Nový střih ideálně zamaskoval řídké vlasy
Hair studio Honza Kořínek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Kristýna mívala dlouhé, husté a velmi kvalitní vlasy. Jenže v 15 letech onemocněla rakovinou mozku a kvůli ozařování o vlasy úplně přišla. Když narostly nové, byly dost řídké a zdaleka ne tak dokonalé, jako dřív. Takže by chtěla jejich kvalitu zlepšit a také poradit s tím, jak je upravovat. „Bohužel má Kristýna vlasy hodně jemné a ještě jich nemá na vrchu hlavy moc. Mým úkolem tedy bude jí ukázat a poradit, jak o ně pečovat,“ řekl před proměnou  kadeřník Honza Kořínek.

newlook1 Foto:

Proměny se ujal již známý hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka pěkná. Jak se jim podařilo mladou dámu změnit?

promena.00_13_03_18.Still002 Foto:

Lékaři tvrdili Kristýně, že jí po uzdravení narostou krásné a husté vlasy, což se nestalo. Místo toho byly řídké a jemné a Kristýna je od té doby, co narostly, moc nestříhala. Kadeřník Honza Kořínek se proto snažil hlavně o to, aby bylo co nejméně vidět, že jsou vlasy řídké, a aby vypadaly dobře a zdravě. Vlasy po stranách jemně prosvětlil a zvolil trendy účes z aktuální kolekce podzim/zima zvaný LOB, což je dlouhé mikádo, které lze nosit jak hladké, tak vlnité.

promena.00_27_15_17.Still003 Foto:

Vizážistka Klaudie to měla tentokrát z celého týmu nejjednodušší, protože Kristýna je mladá, má krásnou pleť a oči. I když Kristýna chtěla zkusit, jak by vypadala ve výraznějším líčení, Klaudie zvolila raději jemnější líčení, které bude více sedět k jejímu dívčímu obličeji.

promena.00_33_30_11.Still006 Foto:

A co vybrala pro Kristýnu stylistka Bětka? Kristýna nosí raději volné oblečení, nejčastěji tričko a džíny, i když sukním a šatům se úplně nevyhýbá a ráda má i barevné oblečení. Klaudie pro ni vybrala dva výrazné kousky - černé šaty s výraznými červenými květy a červenou koženou bundu, které doplnila černými punčocháči a černými lodičkami do špičky.

A jak to dopadlo?

FotorCreatednew Foto:

Kristýna se v nových vlasech i oblečení cítila úžasně. Podívejte se, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté:

New Look 7 - Odhalení
New Look 7 - Odhalení

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

soutěž k 7. dílu

UKONČENO: Soutěžte se 7. dílem pořadu NEW LOOK o stylingové přípravky na vlasy

 Podívejte se i na další proměny:

Lenka byla z proměny nadšená

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak tým proměnil paní Moniku?

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Přišla jako blondýnka, odcházela jako brunetka

Proměna Martiny: Barva vlasů ji změnila k nepoznání


 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama