Proměna Anety: Z unavené maminky je šmrncovní kočka

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jednatřicetiletá Aneta Tvrzická by se ráda po mateřské vrátila znovu do práce a jejím přáním byla nová vizáž, která jí vrátí ztracené sebevědomí.
Nový účes Anetě moc sluší
Nový účes Anetě moc sluší
Hair studio Honza Kořínek

reklama

Aneta řeší stejný problém, jako spousta žen – návrat po mateřské dovolené. I když je mladá a příjemná, mateřství ji dost unavilo a neměla za poslední dva roky čas ani finance na to, aby o sebe mohla více pečovat. „Teď jsem se rozhodla, že se to musí změnit. Budu hledat práci a do této etapy života chci jít jako nový člověk,“ prozrazuje Aneta Tvrzická.

Kadeřník Honza Kořínek se na proměnu Anety hodně těšil. „Přírodní vlasy, které má Aneta, jsou pro kadeřníka něco jako čisté plátno, na které může malovat." Velký úkol čekal i na stylistku Alžbětu Pěknou – Aneta je totiž sportovkyně a má kvůli tomu velmi široká ramena.

 

newlook-14 Foto:

Kromě již zmíněných – kadeřníka Honzy Kořínka a stylistky Bětky Pěkné – u proměny Anety nemohla chybět ani  kouzelnice s malovátky, vizážistka Klaudie Havlová.

Jak se jim podařilo Anetu změnit?

promena.00_13_24_02.Still002 Foto:

Aneta má pevné a husté vlasy a kadeřník Honza se rozhodl, že nebude tentokrát dělat radikální změnu. Oživil její přírodní odstín vlasů, aby vypadaly hezčí a lesklejší, vlasy jen lehce zastřihl a prostříhal a udělal Anetě výraznou hustou delší ofinu. Nakonec přišel lehký contouring, tedy zesvětlení vlasů kolem obličeje, jehož cílem bylo zjemnění rysů obličeje i celkového dojmu.

promena.00_22_01_21.Still005 Foto:

Pokud jde o líčení, přiznala se Aneta, že je úplný amatér. Ráno použije řasenku, a protože je dost výrazná, nemá potřebu se příliš malovat. Přála si ale zkusit hezký a vkusný make-up a  sjednocenou pleť. Přání jí vizážistka Klaudie samozřejmě splnila a rozhodla se na obličeji nejvíce zvýraznit Anetiny rty.

promena.00_25_47_03.Still007 Foto:

Aneta je zvyklá nosit sportovní i společenské oblečení. Jejím problémem je, že je dost vysoká a má hodně široká ramena. Bětka pro ni vybrala asymetrické šaty na jedno rameno ze splývavého materiálu, které pomohou postavu krásně vytvarovat a zároveň potlačí široká ramena. Doplňky byly tentokrát velmi jednoduché – lodičky, psaníčko, jemné zlaté náušnice a několik náramků.

A jak to dopadlo?

FotorCreated1 Foto:

 

Aneta se nejdříve vůbec nemohla poznat. Podívejte se, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté:

New Look 9 - Odhalení
New Look 9 - Odhalení

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Chcete se podívat do rádia?

UKONČENO: Soutěž o dárkový balíček rádia Kiss a návštěvu přímo ve vysílání

 

 Podívejte se i na další proměny:

Lenka byla z proměny nadšená

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

Ivana si bude muset na novou image zvyknout

Proměna Ivany: Přála si změnu a je úplně jiná!

 

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak tým proměnil paní Moniku?

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Přišla jako blondýnka, odcházela jako brunetka

Proměna Martiny: Barva vlasů ji změnila k nepoznání

Nový střih ideálně zamaskoval řídké vlasy

Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná


 


reklama

reklama