Může být žena krásná i s jizvou na obličeji? To ukáže pořad NEW LOOK

Už tuto sobotu 5. září v 17.20 startuje na Prima LOVE nový pořad NEW LOOK, v němž každá žena najde svou krásu díky týmu plnému profesionálů v čele s moderátorkou Evou Decastelo a kadeřníkem Honzou Kořínkem. Ti budou týden co týden pro divačky hledat nové já.
Lucie projde v pořadu NEW LOOK radikální změnou
Lucie projde v pořadu NEW LOOK radikální změnou
Hair studio Honza Kořínek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Jako první v premiérové řadě pořadu New Look se do rukou těchto ostřílených odborníků svěří Lucie Šebková. Ta se do pořadu přihlásila především proto, že by si přála najít ztracené sebevědomí. „Mám jizvu v obličeji, protože se nepovedly dvě operace, kdy se mi lékaři snažili odstranit velkou pihu na bradě,“ svěřuje se Lucie. Jelikož ji operovali už jako malou, musela celé dětství a dospívání snášet výsměch spolužáků a kamarádů. „Pokřikovali na mě ‚jizvo, jizvo‘, a to opravdu nepřidá,“ dodává smutně Lucie Šebková, která se domnívá, že pořad New Look je její poslední záchranou.

 

V pořadu NEW LOOK projde Lucie radikální proměnou

„Momentálně Lucka působí o dost starším dojmem. Je tedy potřeba omladit ji. Změní se především její vlasy. Budu Lucii hodně stříhat, docela dost nakrátko a také výrazně změníme její barvu,“ prozrazuje profesionální kadeřník Honza Kořínek. Právě on a jeho tým stojí za celým pořadem. „V naší profesi i v našem kadeřnictví razíme heslo, že každá žena je krásná. Jen některé prostě občas potřebují pomoci,“ říká s úsměvem Honza Kořínek.

Pomůže proměna Lucii, aby byla šťastnější a připadala si krásná? Výsledek snažení celého týmu uvidíte už tuto sobotu, tedy 5. září v pořadu NEW LOOK. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE.

NEW LOOK (1) - upoutávka


New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama