Další proměna v pořadu NEW LOOK: Po padesátce život nekončí!

Ivana Štěpánková touží po novém já! Najde ho už toto sobotu v televizním pořadu NEW LOOK na Prima LOVE? Ivana se přihlásila do pořadu proto, že ještě nechce patřit do starého železa. Doufá, že jí odborníci poradí, jak vypadat mladší.
New Look: 2. díl - Představení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Příběh Ivany Štěpánkové je vlastně velmi jednoduchý, ale dost totožný se spoustou jiných žen. Ivana by ráda zastavila čas a vypadala mladě. Často experimentuje se svou image doma, svépomocí.

„Měla jsem na hlavě už i černou, červenou barvu. Pokaždé se ale vracím ke světlým odstínům, protože se v nich cítím nejlépe,“ vysvětluje divačka Ivana.

V NEW LOOKu se tentokrát sešly samé ženy a tak to bude dámská jízda. „Ivana má krásnou pleť a vypadá skvostně. Myslím, že tato proměna se spoustě lidem nebude zdát radikální, ale i přesto budou z výsledku hodně překvapení,“ prozrazuje vizážistka Klaudie Havlová.

My můžeme prozradit, že Ivana přijde zhruba o polovinu vlasů a kompletně se promění její styl oblékání. Jak celá proměna dopadne, můžete sledovat v sobotu 12. září v pořadu NEW LOOK na Prima LOVE. Začínáme v 17.20 a můžete se těšit i na Celeste Buckingham, která si zahraje na servírku.

NEW LOOK (2) - upoutávka

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

 

 

 


 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama