Shemar Moore z Myšlenek zločince se vrací v novém seriálu!

Televizní stanice CBS, která má pod taktovkou úspěšný seriál Myšlenky zločince, oznámila, že jejich bývalá hvězda Shemar Moore se vrací na obrazovky. V čem bude představitel Dereka Morgana hrát letos?
Shemar Moore - Myšlenky zločince
Shemar Moore - Myšlenky zločince
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Shemar Moore, hvězda seriálu Myšlenky zločince, opustil seriál po jedenácti sériích s oficiálním oznámením, že se rozhodl posunout svůj život dopředu. Po jedenácti letech na jednom projektu se rozhodně není co divit.

Tady jsou důvody, proč odešel z Myšlenek zločince Shemar Moore

Kdo nahradil Shemara Moora v Myšlenkách zločince?

V ten moment ještě fanoušci netušili, že si Shemar Moore tajně myslí na hlavní roli v novém akčním seriálu CBS. Akční drama s názvem S.W.A.T. mluví o svém obsahu jasně. Shemar Moore bude hrát hlavní roli poručíka Daniela Harrelsona, kterému se přezdívá "Hondo".

Myšlenky zločince - Shemar Moore bez trička
Myšlenky zločince - Shemar Moore bez trička
CBS.com

Daniel umí perfektně skloubit drsný výcvik jednotky s krutou praxí řešení případů v terénu Los Angeles. Samozřejmě, že i jeho postava si prochází osobní zkouškou – Daniel se bude muset vyrovnat s tím, že je hlavou celého týmu, a tedy dost osamělý.

Nový seriál vychází z thrilleru Clarka Johsnona S.W.A.T. z roku 2013, kde hrál hlavní roli Samuel L. Jackson. Nám nezbývá nic jiného, než se na další seriálový počin sexy Shemara Moora těšit.

Myšlenky zločince řeší vězněné kamarádky

V každém případě se můžete spolehnout, že Shemara Moora jako Dereka Morgana uvidíte dál i v premiérové řadě Myšlenek zločince, kterou momentálně vysíláme každé pondělí ve 20.15 na LOVE.

Gině se podařilo utéci od násilnického věznitele a přivést do domu policii, aby pomohla její vězněné kamarádce. Pachatel je však na útěku a má u sebe ještě jednu dívku…

 Sledujte každé pondělí Myšlenky zločince na Prima LOVE ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama