6 vtipných faktů o představiteli dr. Reida z Myšlenek zločince

Sledujete úspěšný seriál Myšlenky zločince? Tak to určitě znáte geniálního vyšetřovatele dr. Spencera Reida. Máme pro vás šest zábavných faktů o jeho osobě. Některé možná znáte, o některých uslyšíte poprvé.
Matthew a potápění
Matthew a potápění
Instagram.com

reklama

Je to hubený okatý kluk, který před dvanácti lety okouzlil nejen ženské publikum ve své roli v novém americkém seriálu Myšlenky zločince. Uběhlo dvanáct sezon a z Matthew Gray Gublera je respektovaný herec a režisér krátkých filmů (ale i několika dílů Myšlenek zločince).

Sedmatřicetiletý herec narozený v Las Vegas si chrání svoje soukromí a rozhodně vám neřekne, s kým právě randí, nebo jestli je už dokonce ženatý (každé léto se spekuluje, že do toho s přítelkyní konečně praštili). S čím se ale rád pochlubí jsou jeho bláznivé kresby a bláznivé detaily z jeho "úchylek".

Věděli jste, že ...

1) Matthew Grey Gubler si zakládá na tom, že nosí každou ponožku úplně jinou. Nejlépe musí být barevné se vzory nebo umělecké.

2) Natočil krátký film s názvem Kaktus, který vypadá jako muž. To je klasicky ujeté na Matthewa Grey Gublera.

Matthew s opicí
Autor: Instagram.com Matthew s opicí

 

 

3) Že Gubler kreslí kresby nebo maluje obrazy už vědí skoro všichni. Ale víte, že 12 jeho obrazů je v Ostravě? Obrazy byly prodány Ostravské umělecké galerii.

4) U jeho kreseb se musíme zastavit, protože jsou tak oblíbené u fanoušků, že si je dokonce nechávají tetovat na svá těla a fotky tetování posílají na Instagram samotnému herci, který je čas od času zveřejňuje na sociálních sítích.

Poznali byste ho
Autor: Instagram.com Poznali byste ho

5) Sám Mathew Grey Gubler miluje strašidelné věci, a proto bydlí v domě, který lehce připomíná strašidelný zámek.

6) Jeho nejlepší kamarádi jsou dva členové britské rock-popové skupiny The Killers, kterým také natočil klip.

Myšlenky zločince uvidíte na Prima Love ve 20.15.

reklama

reklama