Kvíz 1/2: Poznejte do detailu představitelku Claire z McLeodových dcer

McLeodovy dcery jsou seriálovým fenoménem už pěknou řádkou let, a to i ve chvíli, kdy už se dlouho nevysílají. Na Prima LOVE je ale můžete sledovat každý den po 16. hodině. My se vám snažíme přiblížit zákulisí a informace, o kterých se jinak dozvíte jen těžko!
Claire
Claire

reklama

SERIÁL MCLEODOVY DCERY MŮŽETE VIDĚT ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

McLeodovy dcery byly jeden z největších seriálových fenoménů nového tisíciletí. K tomu dostat na obrazovky takový seriál ale bylo zapotřebí hodně odvahy a přemlouvání. Na to vzpomíná autorka námětu a producentka v jedné osobě Posie Graeme-Evans.

McLeodovy dcery se začaly natáčet až v roce 2001, autorka, scenáristka a producentka Posie Graeme-Evans televizi předložila námět na McLeodovy dcery už v roce 1992. Na tak odvážný krok, který se nám v dnešní době může zdát směšný, však vedení televize rozhodně nebylo připravené. Jak autorka seriálů uvádí, tehdejší světový trend televizního obsahu se specializoval hlavně na mužský svět. "Ženy se budou dívat na to, na co se dívají muži. Muži se ale nebudou dívat na to, co baví ženy," tvrdil tehdy televizní tým autorce. Nakonec se, jak je vidět, vše povedlo.

NATÁČENÍ SERIÁLU MCLEODOVY DCERY PŘEDCHÁZEL TELEVIZNÍ FILM. TEN DRŽÍ REKORD

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

McLeodovy dcery Upoutávka HbbTV

Poznejte představitelku Claire z McLeodových dcer

Televizní diváci poznali dvě okouzlující silné sestry Tess a Claire. Herečka Lisa Chappell představující seriálovou Claire se v jednom kvízu dovolila otevřít svým fanouškům. Chcete ji poznat více?

Co musíte mít vždy v ledničce?

Baby špenát, med a chléb.

Kdybyste nedělala herečku, jak byste pracovala?

Učila bych děti.

Jaké jste v pubertě měla idoly?

V hudbě Davida Bowieho, v herectví Meryl Streep. Následně jsou to i moje kamarádky, které dělají humanitární pracovnice. Nebo mě napadá dalajláma.

Kdybyste mohla vybrat herečku, která by vás hrála ve filmu, která by to byla?

Sandra Bullock.

Jaké je vaše hobby, o kterém moc lidí neví?

Hraji na kytaru.

Máte tetování?

Nemám, dlouho jsem o něm přemýšlela, ale nemám ho.

Sledujte McLeodovy dcery každý den v 16.00 na Prima LOVE nebo ONLINE!

reklama

reklama