Odvážný sex v Hotelu Paradise. To jste nečekali!

V další epizodě se v Hotelu Paradise objeví hned dva noví soutěžící. A díky Pandořině skříňce se jim povede poměrně dobře zapadnout do kolektivu. Přivítací party bude ale tak divoká, že kdo ví, co se nakonec v tropickém ráji semele. Dívejte se v úterý od 19 hodin!
Natasha a Morten

Amandě se návrat do Hotelu Paradise moc nevydařil. I když měla šanci, ostatní soutěžící dali jasně najevo, že mezi sebou půvabnou blondýnku nechtějí. Alespoň se jí ale podařilo zachránit Henrika, protože kdo ví, jak by dopadlo „přelévání smrti“, nebýt jejího zákroku.

Henrik je každopádně pěkně naštvaný a nálada v celém Hotelu Paradise není nic moc. Alespoň Christian s Mille se snaží vtipkovat ráno u snídaně. Atmosféru rozsekne až dopis, který klukům oznámí, že stráví celý den na výletě. Kvitují to s povděkem, stejně jako holky, které se zas těší na lenošení a nicnedělání u bazénu. Toho si totiž v posledních dnech plných nervů moc neužily.

Nikdo ale netuší, že do hotelu přibydou hned dva noví hosté – Morten a Natasha. A aby toho nebylo málo, ti dva se dokonce znají z minulosti! Hotel Paradise navíc čeká Pandořina skříňka, takže se tihle dva budou moci poměrně rychle dostat do kolektivu. Na druhou stranu, zrovna takový Morten to asi nebude potřebovat, mezi kluky zapadl docela rychle. A hned si taky vyhlédl jednu z dívek a dokonce si ji zarezervoval. Jenže jak půjde ostře na věc, možná všechno dopadne úplně jinak, než by chtěl…

Podívejte se na upoutávku:

Na další epizodu se podívejte v úterý v 19 hodin!

Kdo se skrývá za maskou Černé smrti?

Pro koho z Hotelu Paradise si nakonec přijde Černá smrt?

Henrik a Christian se ostře pouští do ostatních

Christian s Henrikem budou na ostatní v Hotelu Paradise dost drsní!

Benjamin měl štěstí - má korunku

Hotel Paradise čeká korunkové párování. Pro koho bude osudové?

Tihle tři budou mít poslední slovo o tom, kdo dostane korunu

Další koruna pro někoho z Hotelu Paradise. Kdo ji dostane?

Jak se vám líbí Benjamin?

Morální kocovina vládne Hotelu Paradise. Ještěže přijde nový sexy fešák!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama