Morální kocovinu vystřídá párování! Kdo bude muset opustit ráj?

Dozvuky a morální kocovina ze včerejšího otevření Pandořiny skřínky rychle ustupují do pozadí, protože soutěžící v Hotelu Paradise čeká další párování.
Hotel Paradise 2014 (1)
Hotel Paradise 2014 (1)

Dvě dívky soutěží o stejného chlapce a během toho dojde k uzavření několika dohod ohledně výměny párů. Mezitím se oba sourozenci a mladý pár snaží udržet svá tajemství. Ne pro každého je tento problém lehké vyřešit.

Je tu první párování, které končí slzami. To vše vede k nemilému překvapení, když nic netušící účastníci zjišťují, že nikdo z nich nemluví tak docela pravdu.

Po skončení večera plného tequilly se jeden pár rozhodne připravit Hotel o jeho počestnost a stanou se prvním párem, který si najde společnou zábavu pod svojí přikrývkou :-)

Dívejte se na další díl show Hotel Paradise už v 19.00 na www.hotelparadise.cz. V neděli budeme vysílat dva díly za sebou! Těšte se na víkendovou dvojitou dávku emocí :-)

Další již 9. Díl 

Zástupci mužského pohlaví se cítí pod tlakem, zatímco se na ně jejich ženské protějšky snaží udělat dojem. Pro skupinu dívek je to velice těžké, zvlášť když je jeden z nových chlapců velice pohledný.

Jeden z chlapců si mezi ostatními připadá neoblíbený, a tak se od nich snaží odtrhnout a vytvořit si nové vztahy. Nový hosté se snaží dát uvítací hostině pořádný spád, ale pro dívčí osazenstvo hotelu skončí tento večer velmi brzy! Sledutje www.hotelparadise.cz

 

Hotel Paradise

5 NEJ prvních okamžiků Hotelu Paradise

Laura

5 fakt dobrých důvodů, proč se dívat na HOTEL PARADISE

Hotel Paradise

Seznamte se s novým hotelem Paradise

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama