Hotel Paradise obsadí policie! Co se bude dít?

Jak děvčata zareagují na dvě nové soutěžící? Kdo zůstane na samotce? A co se stane, když soutěžící skončí v poutech? Bude tajný románek prozrazen? Sledujte další víkendovou dvojitou dávku Hotelu Paradise.
Hotel Paradise 2014
Hotel Paradise 2014

Po párování obvykle do Hotelu Paradise přicházejí noví soutěžící. A dnes to budou jen samá děvčata. Nové soutěžící si okamžitě vybírají své partnery, a tak končí dvě dívky z původní sestavy na samotce. 

Dívky, které se do věže stěhují, rozhodně nejásají. Cítí se v ohrožení.  A nadšení bude ještě menší, protože hosté budou během večera zamčení v poutech. Mohou tak vzniknout nepříjemné situace, které ale některé páry více sblíží. Naopak někteří si uvědomí, že jakmile jsou připoutání ke svému partnerovi, o to víc touží po někom jiném. Takže když se pouta odemknou, nastoupí spousta romantiky jak v bazénu, tak i v pokojích.

Dívejte se na další díl show Hotel Paradise už v 19:00 na www.hotelparadise.cz. Tentokrát dva díly za sebou! 

17. díl – Co se bude dít? 

 

Dvě dívky z věže pozvou na rande jednoho chlapce. Po nečekané námaze se situace přiostří, když se dívky budou muset rozhodnout, zda své hotelové kamarádce ublíží. Rozhodnou se dívky strategicky, nebo pocitově? 

Večer přináší nečekané důsledky pro obyvatelky samotky. Která z dívek otevře skříňku, bude mít před sebou těžký úkol. Nic netušící soutěžící otevírá skříňku a obdrží dopis, ze kterého budou všichni obyvatelé v šoku.

Tajná hotelová romance se vyvíjí dál a oba dotyční se líbají v blízkosti ostatních. Bude tento románek prozrazen? Sledujte další díl na www.hotelparadise.cz

Dívejte se na další díl show Hotel Paradise už v 19:00 na www.hotelparadise.cz. Tentokrát dva díly za sebou! 

18. díl – Co se bude dít? 

Koho vyberete?

Umí muži v Hotelu Paradise dělat dvě věci najednou? Otestujeme si je!

Apartmá Chameleon

To je luxus! Podívejte se, jak se bydlí v hotelu Paradise

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama