Máma nad věcí: Divačky se ptají Agáty Prachařové, Agáta odpovídá

Každou neděli po 13. hodině můžete sledovat na Prima LOVE reprízu pořadu Máma nad věcí. Na Instagramu Prima LOVE měly divačky možnost psát otázky na téma rodičovství přímo moderátorce pořadu Máma nad věcí. Ostatně Agáta Prachařová už je mámou dvou dětí nějakou dobu a všechno má vyzkoušené z vlastní praxe. Podívejte se na rozhovor.
Celebrity a jejich výstřih: Agáta Prachařová
Celebrity a jejich výstřih: Agáta Prachařová
profimedia.cz

reklama

Agáta Prachařová je nejen moderátorkou pořadu Máma nad věcí, ale také matkou dvou dětí. Každou neděli po 13. hodině můžete v pořadu sledovat, jak provádí maminky (ale i tatínky) rodičovstvím spolu s odborníky na různá témata.

Náš instagram Prima LOVE nás spojil s fanynkami Agáty Prachařové a my jsme se jich zeptaly, co by se chtěly dozvědět na téma "Agáta jako matka".

Agáta Prachařová mluví o tom, kolik kilogramů přibrala během obou tějotenství, ale také o tom, co jí usnadnilo výchovu dětí.

SLEDUJTE POŘAD MÁMA NAD VĚCÍ ONLINE

Podívejte se na rozhovor:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máma nad věcí: Rozhovor s Agátou Prachařovou

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!