Jak pečovat o pleť během mateřství poradí bývalá modelka Agáta Prachařová v pořadu Máma nad věcí?

Po porodu se mění nejen vaše tělo, ale i pleť a její potřeby. Je důležité vlastní pleť poznat a zjstit, jaká vlastně je, abychom se o ni mohly dokonale starat. Vlastní zkušenosti přidá i Agáta Prachařová v nedělním pořadu Máma nad věcí, který uvidíte po 10. hodině na Prima LOVE.
promo Máma nad věcí  1
promo Máma nad věcí 1
archiv Prima

reklama

S Agátou Prachařovou se během nedělního odpoledne dozvíte, že existují čtyři základní typy zdravé pleti: normální, suchá, mastná a smíšená pleť. Typ pleti je dán geneticky. Aktuální stav pleti se však může lišit v důsledku působení různých vnitřních a vnějších faktorů, kterým je vystavena.

Na rozdíl od typu pleti se stav pleti může v průběhu života značně lišit. Mezi řadu vnitřních a vnějších faktorů, které určují stav pleti patří: podnebí a znečišťující látky v ovzduší, léky, stres, dědičné faktory, které mají vliv na tvorbu kožního mazu, potu a přirozených hydratačních faktorů, které pleť produkuje, a také výrobky, které používáte a jakým způsobem o pleť pečujete. Pečující přípravky je třeba volit podle typu pleti a tak, aby řešily aktuální stav pleti.

SLEDUJTE MÁMA NAD VĚCÍ V NAŠEM ONLINE ARCHIVU

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máma nad věcí (7) - upoutávka

Gravid jóga

Dále se dozvíme i o typu cvičení, které můžeme provádět během těhotenství. Protože obzvláště v těhotenství chceme prožívat vnitřní jednotu se všemi procesy, které se v nás odehrávají. Právě teď je nejvhodnější čas na vytvoření vztahu mezi námi a naším děťátkem. Jógová praxe bude mostem na této cestě k navazování prenatálního vztahu, vždyť slovo jóga vyjadřuje „vnitřní jednotu“, celistvost a znovunapojení na vnitřní zdroj.

Nesporný přínos jógové praxe je dosažení harmonie, uvolnění a uklidnění. Díky gravid józe neboli józe pro těhotné můžeme dostat pod kontrolu své nálady, vyrovnat hladinu hormonů a cítit se šťastnější, vyrovnanější a klidnější. Ale jóga nepřináší benefity jenom v duševní oblasti (zbavení se stresu, klidná a soustředěná mysl, vnímání vlastních pocitů a pocitů miminka), zároveň pomáhá zpevnit postavu, svaly pánevního dna a připraví na hladký průběh porodu.

Sledujte nedělní pořad Máma nad věcí v neděli ve 10.05 na Prima LOVE.

POŘAD MÁMA NAD VĚCÍ MŮŽETE VIDĚT I ONLINE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!