Má tlustá Valentýna je v domě v neustálém nebezpečí. Sledujete ji online?

Slavnou telenovelu můžete sledovat každý den na Prima LOVE nebo se na díly můžete podívat online. Stihli jste tuto scénu? Valentýna je ve svém domě terčem sexuální šikany. Podívejte se na upoutávku.
Sexuální napadení
Sexuální napadení
archiv Prima

reklama

Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentýnu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička. Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil.

Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentýnou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentýna končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze.

Po smrti své matky ale Valentýna doma neprožívá nic hezkého, podívejte se na ukázku ze 13. dílu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Má tlustá Valentýna (13): sexuální přepadení

SLEDUJTE TELENOVELU MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA ONLINE

MOU TLUSTOU VALENTÝNU UVIDÍTE KAŽDÝ DEN NA PRIMA LOVE PO 18. HODINĚ.

reklama

reklama