Díly Má tlustá Valentýna jsou online: Hvězdě telenovely bude padesát. Jak vypadá dnes?

Znáte ji jako roztomilou baculku z celosvětově úspěšné telenovely Má tlustá Valentýna, kterou můžete sledovat denně na Prima LOVE. Od první klapky ale uteklo hodně času a herečka Natalia Streignard už se věkově blíží k dalšímu milníku života. Podívejte se, jak vypadá bývalá modelka dnes. V našem online archivu iPrima.cz najdete všechny díly telenovely Má tlustá Valentýna!
Má tlustá Valentýna
Má tlustá Valentýna
archiv Prima

reklama

TELENOVELU MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Valentina Villanueva Lanzová (Natalia Streignard) je milá a sympatická mladá dívka, která má velké srdce – i velice širokou postavu. Kvůli tragickému incidentu přišla o otce a matku. Jako jedináček se stala jedinou dědičkou jejich jmění. Jenže když se po deseti letech vrací ze studií zpátky do rodinného sídla, musí si poradit s nemile překvapenou, nepřátelsky naladěnou tetou Olimpií (Hilda Abrahamz) i jejími drzými potomky. Valentina chce získat zpátky dědictví, na které má právo. Ale nebude to snadné.

Bývalé účastnici Miss táhne na padesát a vypadá báječně

Venezuelská herečka se narodila 9. září 1970 ve španělském Madridu. Zahrála si v telenovelách Má tlustá Valentýna, Soledad, Osudová láska nebo Pokušení jménem Sol. Už více než 15 let patří k největším hvězdám telenovel. Její celé rodné jméno je Natalia Martínez Streignard Negri. Její matka pochází z Argentiny, otec z Německa. Rodina se přestěhovala do Venezuely, když jí byly tři roky.

promo Má tlustá Valentýna  3
promo Má tlustá Valentýna 3

Než se stala herečkou, zúčastnila se v roce 1992 soutěže krásy Miss Venezuela a dostala se do finále. Je podruhé vdaná. S druhým manželem má tři děti. Báječné geny tak rozhodně nezklamaly ani ve věku, kdy je herečce osmačtyřicet let.

Natalia Streignard si tak od natáčení telenovel moc nezměnila, pořád s ní můžete počítat jako se štíhlou dlouhovláskou.

Hvězda telenovely Má tlustá Valentýna
Autor: Instagram.com Hvězda telenovely Má tlustá Valentýna

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!