Další premiéra na Prima LOVE. V únoru přichází telenovela Má tlustá Valentýna

Už v neděli 3. 2. od 18.55 se můžete těšit na novou telenovelu Má tlustá Valentýna na Prima LOVE.
Má tlustá Valentýna
Má tlustá Valentýna

reklama

Milá a sympatická Valentina je dívka s velkým srdcem a velice širokou postavou. Po rodičích zdědila nesmírné jmění, ale když se po letech vrací domů, zjišťuje, že tam není příliš vítaná. Zatímco jedna její teta je nepřátelsky naladěná, druhá se rozhodne Valentině pomoct získat zpátky, co jí právem náleží. Jenže jak to dokázat, aby přitom neublížila své životní lásce?

Valentina Villanueva Lanzová (Natalia Streignard) je milá a sympatická mladá dívka, která má velké srdce – i velice širokou postavu. Kvůli tragickému incidentu přišla o otce a matku. Jako jedináček se stala jedinou dědičkou jejich jmění. Jenže když se po deseti letech vrací ze studií zpátky do rodinného sídla, musí si poradit s nemile překvapenou, nepřátelsky naladěnou tetou Olimpií (Hilda Abrahamz) i jejími drzými potomky.

Valentina chce získat zpátky dědictví, na které má právo. Ale nebude to snadné. Ještě že druhá tetička Tza Tza (Emma Rabbe) ji zbožňuje, takže se na ni Valentina může ve všem spolehnout… Ale jak to dokázat, a přitom neublížit své životní lásce, pohlednému bratranci Orestovi (Juan Pablo Raba), o němž odjakživa tajně snila? Moje tlustá Valentýna je spletitý příběh prošpikovaný romantikou, napětím, humorem i intrikami.

Sledujte Má tlustá Valentýnu na Prima LOVE už od neděle 3. 2.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!