Každý den můžete sledovat mexickou telenovelu Láska až za hrob online

Lásku až hrob vysíláme na Prima LOVE už ve 4.05. Pokud ale nejste noční ptáci, tak mexickou telenovelu můžete sledovat online, kdykoliv se vám zachce.
Mexická telenovela Láska až za hrob
Mexická telenovela Láska až za hrob
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Láska za hrob je romantická telenovela plná nezkrocených vášní a dramatických zvratů, nečekaných překvapení i zákeřných intrik. Bohatý a pohledný architekt Diego měl nehodu a přišel o zrak i paměť. Neví, co je zač. Postupně se zamiluje do půvabné mladé dívky Olvido, která ho zachránila a láskyplně o něj pečuje. Diegovi se díky tomu daří den za dnem lépe. Ale co se stane, až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku?

SLEDUJTE TELENOVELU LÁSKA AŽA ZA HROB ONLINE NA iPRIMA.CZ

Láska až za hrob (1) - upoutávka
Láska až za hrob (1) - upoutávka

Bohatý a pohledný architekt Diego (Daniel Elbittar) má namířeno z Acapulca do Mexika, kde se chce zúčastnit slavnostního předávání prestižních cen. Cestuje v soukromém letadle. Těsně před startem ještě stihne zavolat snoubence Irán (Cecilia Ponce). Nad pohořím nedaleko města Taxco má jeho letadlo poruchu a zřítí se k zemi. Diego popadne padák a zachrání se na poslední chvíli. Jenže se při tom vážně zraní. Uprostřed pralesa ho náhodou najde půvabná mladá dívka Olvido (Melissa Barrera), která se byla zrovna osvěžit v blízké říčce. Diego je na tom zle. Následkem nehody oslepl a ztratil paměť. Neví, co je zač, ani co se stalo.

PODÍVEJTE SE NA PRVNÍ UKÁZKU Z TELENOVELY LÁSKA AŽ ZA HROB

Láska až za hrob
Láska až za hrob

Olvido žije společně s dědečkem, bratranci a tetou, jež ji nemá ani trochu ráda. Rozhodne se vzít Diega domů. Jak o něj pečuje, postupně se mezi nimi rodí romantická Láska až za hrob. Diegovi se daří den za dnem lépe… Ale co se stane, až se mu vrátí zrak i paměť? Co až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku? Tak začíná vzrušující příběh o lásce, která není spoutaná minulostí, ale kterou ohrožuje ambiciózní sočasnost. Láska za hrob je romantická telenovela plná nezkrocených vášní a dramatických zvratů, nečekaných překvapení i zákeřných intrik. 

Sledujte telenovelu Láska až za hrob každý den po 4. hodině ranní na Prima LOVE nebo online.

Reklama
Reklama