Další telenovela na Prima LOVE online. Láska až za hrob patří mezi nejoblíbenější!

Mexickou telenovelu můžete sledovat online, kdykoliv se vám zachce v našem archivu iPrima.cz a zcela zdarma!
Mexická telenovela Láska až za hrob
Mexická telenovela Láska až za hrob

reklama

Láska za hrob je romantická telenovela plná nezkrocených vášní a dramatických zvratů, nečekaných překvapení i zákeřných intrik. Bohatý a pohledný architekt Diego měl nehodu a přišel o zrak i paměť. Neví, co je zač. Postupně se zamiluje do půvabné mladé dívky Olvido, která ho zachránila a láskyplně o něj pečuje. Diegovi se díky tomu daří den za dnem lépe. Ale co se stane, až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku?

SLEDUJTE TELENOVELU LÁSKA AŽ ZA HROB ONLINE NA iPRIMA.CZ

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Láska až za hrob (1) - upoutávka

Bohatý a pohledný architekt Diego (Daniel Elbittar) má namířeno z Acapulca do Mexika, kde se chce zúčastnit slavnostního předávání prestižních cen. Cestuje v soukromém letadle. Těsně před startem ještě stihne zavolat snoubence Irán (Cecilia Ponce). Nad pohořím nedaleko města Taxco má jeho letadlo poruchu a zřítí se k zemi. Diego popadne padák a zachrání se na poslední chvíli. Jenže se při tom vážně zraní. Uprostřed pralesa ho náhodou najde půvabná mladá dívka Olvido (Melissa Barrera), která se byla zrovna osvěžit v blízké říčce. Diego je na tom zle. Následkem nehody oslepl a ztratil paměť. Neví, co je zač, ani co se stalo.

PODÍVEJTE SE NA PRVNÍ UKÁZKU Z TELENOVELY LÁSKA AŽ ZA HROB

Láska až za hrob
Láska až za hrob

Olvido žije společně s dědečkem, bratranci a tetou, jež ji nemá ani trochu ráda. Rozhodne se vzít Diega domů. Jak o něj pečuje, postupně se mezi nimi rodí romantická Láska až za hrob. Diegovi se daří den za dnem lépe… Ale co se stane, až se mu vrátí zrak i paměť? Co až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku? Tak začíná vzrušující příběh o lásce, která není spoutaná minulostí, ale kterou ohrožuje ambiciózní sočasnost. Láska za hrob je romantická telenovela plná nezkrocených vášní a dramatických zvratů, nečekaných překvapení i zákeřných intrik. 

Sledujte telenovelu Láska až za hrob každý den po 4. hodině ranní na Prima LOVE nebo online.

Ještě více romantiky můžete znovu zažít s hlavní hrdinkou oblíbeného seriálu Svatby v Benátkách, který si nyní můžete celý přehrát online: na iPrima.cz

reklama

reklama