Krásná Fatmagul: Po Zasněné lásce můžete sledovat nejúspěšnější tureckou telenovelu za posledních deset let

Již ve středu 19. 2. uvidíte na Prima LOVE premiéru turecké telenovely Krásná Fatmagul. Celosvětově úspěšná Krásná Fatmagul vypráví příběh, který se dodnes děje. Nezáviděníhodný osud Fatmagul, který se přerodí ve velkou lásku, můžete sledovat každý den na Prima LOVE nebo online zdarma v našem archivu iPrima.cz.
Krásná Fatmagul
Krásná Fatmagul
archiv Prima

reklama

Krásná Fatmagul je turecká telenovela, která dává naději, že i po strašlivém osudu není nic ztraceno. Takový je případ i krásné Fatmagul, které se změní život ze dne na den.

Těžký osud zavede Fatmagul k velké lásce

Krásná, ale naivní Fatmagul (Beren Saat) je zasnoubená se svou dětskou láskou Mustafou (Fırat Çelik) a těší se, až se vezmou. Jenže jednoho večera si na ni počkají tři muži a posilnění alkoholem i drogami ji začnou provokovat. Zdánlivě nevinné obtěžování se zvrhne ve znásilnění. Fatmagul se stává obětí krutého zločinu a její šťastný, bezstarostný život se navždy promění. Erdoğan (Kaan Taşaner), Selim (Engin Öztürk) a Vural (Buğra Gülsoy) ošklivě poznamenali nejen její tělo, ale zničili i celou její budoucnost. Jejich kamarád Kerim (Engin Akyürek), který Fatmagul sice neublížil, ale ani tomu nezabránil, má výčitky svědomí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krásná Fatmagul (1) - upoutávka

Když se Mustafa dozvídá, že Fatmagul byla sexuálně napadena, zruší zásnuby. Co je ještě horší, aby Fatmagul zachránila rodinnou čest, musí se vdát za jednoho z násilníků. Kerim souhlasí. Mustafa zuří. Chce ublížit nejen jemu, ale i nevinné Fatmagul, na kterou nedokáže zapomenout.

Krásná Fatmagul s Mustafou
Autor: archiv Prima Krásná Fatmagul s Mustafou

Nedobrovolní novomanželé se ve snaze uniknout Mustafovi přestěhují z venkova do Istanbulu, ale Mustafa je jim v patách. Mezi krásnou Fatmagul a citlivým Kerimem mezitím postupně vzniká nečekané pouto, které překvapí všechny, kteří mladé dívce někdy ukřivdili…

Sledujte Krásnou Fatmagul na Prima LOVE každý den od středy v 16.00  vždy dva díly!

reklama

reklama