2. řada Kdyby bylo kdyby: Sexy Koleník se vrací z vězení. Co bude dál?

Pokud vám chybí seriál, který je o vztazích, láskách a sexu, máme pro vás dokonalý tip. Slovenský seriál kdyby bylo kdyby disponuje zásadně těmito tématy a uvidíte v něm slovensko-české herecké hvězdy. Co uvidíte už toto úterý na Prima LOVE ve 22.00?
Kdyby bylo kdyby  2 - Koleník
Kdyby bylo kdyby 2 - Koleník
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Igor s Masárem se schází po propuštění z vězení, Masár chce, aby se vrátili ke svému společnému byznysu. To Igor odmítá, a tak mu dá Masár peníze na taxi. Monika se dozvěděla o Jánově výhře v sázkách, a protože nemá partnera, navrhuje mu, aby se k sobě vrátitli a zkusili to znovu, hlavně kvůli dětem.

Adéla je u Anděla, říká mu, že už se doma nudí a chtěla by pracovat. On se obává toho pustit ji mezi lidi – asi není ten správný čas, aby Igor nebo kdokoliv jiný zjistil, že je u něj, a aby se Adéla, zřejmě trpící výpadkem paměti, dozvěděla, že má dceru!

Igorova oslava končí, dostavit se nestačil a maso se spálilo – přítomní se soustředili na rvačku mezi Tomášem a přítelem jeho dcery, který ho poprosil o souhlas se svatbou! Další ráno jde Ján, čerstvý milionář, do práce, Eva mu radí, ať se na práci vykašle, peníze dobře investuje a zůstane s ní… a ať si ji vezme.

Igor snídá u Tomáše s Ingrid, řeší, kde může být Adéla. Ta také snídá s novým partnerem a jeho dcerou, která by si ráda pozvala domů kamarádku, Tomášovu dceru Mirku! Otec souhlasí, netuší, že ona Adélu zná.

Podívejte se na další díl Kdyby bylo kdyby v úterý na Prima LOVE ve 22.00. Pokud nestihnete tento díl, můžete se na něj podívat online na iprima.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama