Telenovela Hříšná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE: 4 zajímavosti o telenovele Hříšná láska

Každý den na Prima LOVE můžete sledovat telenovelu Hříšná láska, a to rovnou dvě epizody po sobě v 18.00. Přežije láska Palomy a Diega?
hříšná láska ternary
hříšná láska ternary

reklama

Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů – dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška...

Jak dopadne vztah bohatého Diega a chudé Palomy v mexické telenovele Hříšná láska, máte možnost vidět každý den na Prima LOVE v 18.00 a v 18.55.

SLEDUJTE TELENOVELU HŘÍŠNÁ LÁSKA ONLINE

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hříšná láska (1) - upoutávka

Zajímavosti ze seriálu:

Mezi  herečkou, která ztvárnila Barbaru (Anette Michel) a hercem, jenž hrál Fabiana (Rodrigem Abedem), vznikl při natáčení milostný vztah. Pár se nakonec o rok později vzal, ale v roce 2003 se rozešel.

V telenovele mělo být původně mnohem víc akčních a lehce násilných scén, avšak od nápadu nakonec sešlo, aby mohl být seriál vysílán i odpoledne a ne jen ve večerních hodinách.

Hacienda, kterou vidíte v telenovele, nese název Casa Blanca, což lze přeložit jako "Bílý dům".

Hříšná láska je remakem kolumbijského seriálu Café con aroma de mujer, jehož autorem je známý scenárista telenovel Fernando Gaitán (má na svědomí mimo jiné i Ošklivku Betty). Obě verze sklidily u diváků takový úspěch, že se příběh dočkal ještě třetího zpracování, tentokrát pod názvem Destilando amor (cherita).

Sledujte Hříšnou lásku na Prima LOVE v 18.00 a v 18.55.

reklama

reklama