Hříšná láska probíhala i za kamerami mezi hlavními hereckými aktéry!

Natáčení telenovely, která je o vášni a lásce bez pravidel, má svoje okouzlující oběti. Alespoň to tak vypadá podle počtu reálných párů, které se daly dohromady během natáčení. Ani hlavní herci telenovely Hříšná láska, již můžete sledovat každý den na Prima LOVE, nejsou výjimkou.
Hříšná láska
Hříšná láska

reklama

Zdá se, že někteří herci neumí dělit práci a svůj osobní život. Při počtu natáčecích dnů takové telenovely, která má třeba 188 dílů stejně jako Hříšná láska, se ale není čemu divit. Herci a členové štábů spolu tráví veškerý čas, který je nutný, aby vytvořili dokonalou telenovelu. A tak vznikají na place milostné vztahy, které se buď povedou, nebo ne...

TELENOVELA HŘÍŠNÁ LÁSKA JE K ONLINE SHLÉDNUTÍ TADY

Optimistickým případem jsou zrovna bývalé hvězdy Prima LOVE. Slavná (a možná nejslavnější) dvojice z telenovely 1000 a 1 noc oslavila úspěch v osobním životě dokonce manželstvím. Turečtí herci Halit Ergenç a jeho kolegyně Bergüzar Gökçe Korel se dali dohromady během natáčení slavné telenovely a mají spolu syna, zatímco obě kariéry úspěšně stoupají ke hvězdám.

Hlavní představitelka Šeherezády ale na období randění s budoucím manželem vzpomíná dost negativně, byl to totiž čas, kdy její sláva byla už neúnosná. Bergüzar Gökçe Korel podle svých slov nemohla udělat jedno jediné rozhodnutí podle sebe, jelikož byla pod neustálým tlakem médií a veřejnosti.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hříšná láska (1) - upoutávka

JAK VYPADAJÍ SLAVNÉ PÁRY Z TELENOVEL DNES?

Vztahy v Hříšné lásce

Podle odborníků a tvůrců mexické telenovely její úspěch spočívá v jasně daném schématu, který se zaměřuje na vztahy a silnou vášeň. Ta je mezi hlavními hrdiny patrná. "Chtěli jsme posilnit romantickou složku příběhu. Původně jsme plánovali zařadit více dramatických, nebezpečných scén, ale nakonec jsme udělali kompromis, aby se v některých místech po světě mohla Hříšná láska vysílat před osmou hodinou večerní. Takže nahota byla částečně vypuštěna, ale zároveň přibyly city a sociální podtón příběhu," vysvětlují tvůrci.

Hříšná láska
Hříšná láska

Možná proto vsadili na výbušnou dvojici herců Silvii Navarro a Sergia Basañeze, kteří už byli tehdy milenci a jejich vášeň prostupovala snad i přes obrazovky. Oba dva herci se potkali už v roce 1999 při natáčení jiné telenovely Catalina y Sebástien. Jejich romance sice skončila, ale dodnes jsou dobrými přáteli.

Podívejte se na Hříšnou lásku každý den na Prima LOVE, díly si můžete pustit i online

reklama

reklama