Hlavní představitel telenovely Hříšná láska má dvě vysoké školy!

Testosteron z něj na první pohled stříká metry daleko. Na druhou stranu, nešťastná láska k Palomě ho přinutí ukázat divákům i slzy. Takový je herec Sergio Basañez, který hraje v telenovele Hříšná láska bohatého Diega. Poznejte herce lépe s Primou LOVE.
Diego z telenovely Hříšná láska
Diego z telenovely Hříšná láska
archit FTV Prima

reklama

Telenovelu Hříšná láska můžete na Prima LOVE sledovat každý den od 11.40 v průběhu celého dne. Lásky totiž není nikdy dost, a rozhodné ne té, která se týká vášnivé Palomy a Diega.

TELENOVELU HŘÍŠNÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE TADY

Jejich milostný vztah plný vzplanutí, hádek, vášně a hluboké lásky, která je neustále podkopávána společenskými předsudky spojenými s bohatstvím a chudobou, v Mexiku a následně po celém světě vytvořila obrovský fanouškovskou základnu. Pro mladou hvězdu Silviu Navarro to byl skvělý odrazový můstek v kariéře, které nakonec nepodlehla úplně a dala si na pár let pauzu od televizního světa, aby se do něj mohla s pompézností vrátit. Vzdělaný herec Sergio Basañez už se proslavil v roce 1992 v hlavní roli jedné z mexických telenovel, ale natočení Hříšné lásky pro něj znamenal podobný průlom.

4 VĚCI, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ PŘEDSTAVITELCE HŘÍŠNÉ LÁSKY

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hříšná láska (1) - upoutávka

Co o hlavním představiteli Hříšné lásky nevíte?

Sergio se narodil 4. 5. 1970, je tedy ve znamení Býka. Takoví muži jsou plní elánu, jsou klidní a vyrovnaní. Býk stojí nohama na zemi a je domácí typ, což nemůžeme vyvrátit ani potvrdit, jelikož svůj osobní život drží v tajnosti.

Herectví nebyl zčistajasna závan skvělého nápadu v mládí, o herectví se Sergio zajímal už od dětství. A tak není divu, že toto umění i vystudoval na vysoké škole souběžně s právničinou, což je pro znamení Býka typické. Býk je ke svému životu velice zodpovědný, je pro něj důležité hmotné zázemí. K právničině se ale jako úspěšný herec už nikdy nedostal.

Hlavní hvězdy Hříšné lásky
Autor: profimedia.cz Hlavní hvězdy Hříšné lásky

Divadlo neopouští

Stejně jako jeho kolegyně z telenovely Hříšná láska, ani on nezanevřel na divadlo. Už během studií ho hrával profesionálně. Léta se mu ale vyhýbaly hlavní role, následně byl obsazen do hlavní role v muzikálu Chorus Line. Zanedlouho už měl Sergio jednu z vedlejších rolí v telenovele Amor de niede.

PROČ ODEŠLA HLAVNÍ HVĚZDA HŘÍŠNÉ LÁSKY Z TELEVIZE?

Hvězdný průlom přišel 1992

Kariérní vzestup Sergio zaznamenal až o dva roky později, v roce 1992, kdy se objevil jako hlavní postava v telenovele Sueno de Amor. Světový průlom nastal až o sedm let poté, v roce 1999, kdy podepsal smlouvu s komerční trelevizí Azteca jako hlavní mužský herec pro telenovelu Hříšná láska. Ta následně obletěla celý svět a zaznamenala úspěch nejen v latinské Americe, ale i v Evropě a Africe.

4 FAKTA, O HŘÍŠNÉ LÁSCE, O KTERÝCH ZARUČENĚ NEVÍTE

Sergio už ve svých osmačtyřiceti letech nepracuje tak masivně jako dříve, v každém případě ho hlavní televizní role rozhodně nemíjejí, naopak. Naposledy se objevil v drsném seriálovém thrilleru El Chema.

ESMERALDA, DIVOKÝ ANDĚL NEBO HŘÍŠNÁ LÁSKA. JAK VYPADAJÍ DNES PÁRY ZE SLAVNÝCH TELENOVEL?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!