Hvězda mexických telenovel dala zpočátku přednost stavebnictví

Dvě tváře lásky můžete sledovat v 16.30 a v 17.15 na Prima LOVE. Jednu z hlavních rolí zde má krasavec, kterého Česká republika zná jako Josého Armanda z telenovely Esmeralda. Chcete se o něm dozvědět něco více?
Fernando Colunga
Fernando Colunga
archiv Prima

reklama

Mexická telenovela Dvě tváře lásky je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších latinskoamerických telenovel, telenovela se dostala do 125 zemí a byla nadabována do 25 jazyků. Právem se ji tak říká "královna telenovel".

Identická dvojčata Paulina a Paola vyrůstala odděleně. Jedna si vylosovala štestí, druhá vyrůstala v těch nejhorších poměrech. Paulina je hodná a laskavá. Paola je zlomyslná a nevěrná svému bohatému manželovi. Když Paola přinutí Paulinu, aby se za ni vydávala, Paulina si svou novou rodinu nečekaně zamiluje. Jenže pak se Paola náhle vrací a znovu převrátí její svět vzhůru nohama. V jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel září latinskoamerické hvězdy Gabriela Spanic a Fernando Colunga, který se proslavil jako José Armando v legendární Esmeraldě. Co o mexickém krasavci nevíte?

promo Dvě tváře lásky  3
promo Dvě tváře lásky 3

Sexy padesátník Fernando Colunga

Fernando Colunga v roce 2018 oslavil dvaapadesáté narozeniny, ale rozhodně na to nevypadá. Dvě tváře lásky se natáčely ve stejný rok jako Esmeralda, i tak si ale po dvaceti letech Colunga udržuje reprezentativní vzhled. V posilovně dost možná i spí. Jeho role v telenovelách, v kterých stále účinkuje, dobrou fyzičku vyžadují.

Ačkoliv je v Čechách a na Slovensku známý především díky telenovele Esmeralda, největší slávu mu přinesla hlavně telenovela Dvě tváře lásky. Češi ho mohli vidět i v telenovelách jako Nezlomná Valentina, Osudové setkání nebo Láska neumírá, ve které okouzlil herečku Silvii Navarro, kterou diváci Prima LOVE znají z telenovely Hříšná láska.

Colunga na přání rodičů vystudoval stavební inženýrství, přestože chtěl být hercem už jako malé dítě. Jeho herecká vášeň ho nakonec i tak dostala na vysokou školu herectví a Fernando Colunga se poprvé objevil v první telenovele v roce 1995 po boku mladičké Thaliie, s kterou se nakonec i zasnoubil. Od té doby si zahrál ve více jak dvaadvaceti telenovelách.

Jak už jsme psali, Colunga se nikdy řádně neusadil, nemá děti a před médii si svůj osobní život střeží.

reklama

reklama