Fernando Colunga: Znáte hvězdu telenovely Dvě tváře v jeho nejlepších rolích?

Miláček žen nejen v Mexiku pracuje už více jak dvacet let na své televizní kariéře. Na svých dvaapadesát let vypadá více než skvěle, takže se jeho role milovníků nemění. Stále okouzluje osamocené ženy. Znáte všechny telenovely, kde se objevil?
Fernando Colunga v telenovele Soy tu dueña
Fernando Colunga v telenovele Soy tu dueña

reklama

Každý den na Prima LOVE můžete sledovat příběh mexické telenovely Dvě tváře lásky, kde se prolíná lidská krutost s vášní a bezmeznou láskou.

DVĚ TVÁŘE LÁSKY SLEDUJTE ONLINE

Na začátku příběhu zjišťujeme, že dvojčata holčiček byla oddělena, jedna vyrůstala v chudobě, druhá v luxusu. Paulina je něžná, hodná a čestná žena, která žije skromně a ne vždy má dost peněz. Zasnoubila se s obyčejným mužem, jenž si ji možná ani nezaslouží. Paola je naopak zlomyslná, vypočítavá a nevěrná. Díky tomu, že se vdala se za boháče Carlose Daniela Bracha (Fernando Colunga), si užívá luxusu. Manžela nemá nijak zvlášť v lásce a vesele ho podvádí s mnoha milenci, dokonce i s vlastním švagrem Willym (Juan Pablo Gambora). Když se sestry po letech náhodou znovu shledají, Paola toho rychle zneužije a vymyslí ďábelský plán. Křivě obviní nešťastnou Paulinu z krádeže šperků, aby ji mohla vydírat. Paola přinutí Paulinu, aby si s ní vyměnila identitu.

Fernando Colunga, miláček žen z telenovely Esmeralda

Češky a Slovenky zaznamenaly okouzlujícího a mužného herce před novým tisíciletím v roli Josého Armanda v telenovele Esmeralda. Jak se slepá dívka zamilovala do bohatého majitele mexického ranče, rozebírala půlka republiky.

Fernando Colunga a jeho zásadní role 2
Fernando Colunga a jeho zásadní role 2

María la del Barrio

Pro Fernanda Colunga to ale nebyla první ani poslední role, která pro něj znamenala úspěch. Před kamerami se poprvé objevil v hlavní roli v roce 1996 v telenovele María la del Barrio v hlavní roli s Thaliou.

Fernando Colunga a Thalia
Fernando Colunga a Thalia

Dalo by se říci, že mladičká Thalia byla celou dobu po boku při rozjíždějící se herecké kariéře Fernanda, a tak není divu, že po hraní milostných dvojic se tito herečtí kolegové zasnoubili i v reálném životě. Vztah sice nevydržel, ale kariéra obou vzkvétala a vzkvétá dodnes.

Dvě tváře lásky

Rok po natočení Esmeraldy nastoupil Fernando Colunga do telenovely Dvě tváře lásky, kterou můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. hodině. Po slávě Esmeraldy se dalo přepdokládat, že Dvě tváře lásky s velkými hvězdami budou mít úspěch.

promo Dvě tváře lásky  1
promo Dvě tváře lásky 1

Přání televizních tvůrců se vyplnilo na sto procent – Dvě tváře lásky mají dodnes přezdívku "královna telenovel". Telenovela se dokonce prodala do 125 zemí světa.

Osudové setkání

Ani nové milénium pro Fernanda Colungu neznamenalo významný propad v kariéře, naopak, v roce 2005 zazářil s herečkou Lucero v historické telenovele Osudové setkání.

Fernando Colunga a jeho zásadní role 4
Fernando Colunga a jeho zásadní role 4

Láska neumírá

V roce 2008 se ke spolupráci s Lucero vrátil v telenovele Láska neumírá, kde se nakonec jeho životní láskou stala dobře známá Silvia Navarro, kterou jste mohli vidět v Hříšné lásce na Prima LOVE.

Fernando Colunga a jeho zásadní role 5
Fernando Colunga a jeho zásadní role 5

V neposlední řadě se Fernando Colunga objevil v roce 2015 také v komedii jménem Ladrones.

Sledujte Dvě tváře lásky na Prima LOVE každý den po 16. hodině.

reklama

reklama