7 důvodů, proč milujete mexickou telenovelu Dvě tváře lásky

Mexická "královna telenovel" Dvě tváře lásky slaví u fanoušků a fanynek velký úspěch. Na Prima LOVE můžete sledovat Dvě tváře lásky každý den.
Zamilovaná dvojice z telenovely Dvě tváře lásky
Zamilovaná dvojice z telenovely Dvě tváře lásky

reklama

Mexická telenovela Dvě tváře lásky dokázala nevídané, měla premiéru v roce 1998. Postupně vznikly 102 epizody a jeden televizní film, který se odehrává několik let po událostech z telenovely. Dvě tváře lásky jsou jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších latinskoamerických telenovel. Telenovela Dvě tváře lásky se dostala do 125 zemí a byla nadabována do 25 jazyků.

Dvě tváře lásky jsou dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a překvapivé záměně identit. Identická dvojčata Paulina a Paola vyrůstala odděleně. Paulina je hodná a laskavá. Paola je zlomyslná a nevěrná svému bohatému manželovi. Když Paola přinutí Paulinu, aby se za ni vydávala, Paulina si svou novou rodinu nečekaně zamiluje. Jenže pak se Paola náhle vrací a znovu převrátí její svět vzhůru nohami. V jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel září latinskoamerické hvězdy Gabriela Spanic a Fernando Colunga, který se proslavil jako José Armando v legendární Esmeraldě.

promo Dvě tváře lásky  3
promo Dvě tváře lásky 3

Proč milovat Dvě tváře lásky?

1) Paulína patří mezi nejupřímnější postavy ve všech telenovelách vůbec.

2) Paola je vždy nespoutaná.

3) Paola je také žena činu, která má vše dokonale promyšlená. A koná!

4) Ale i Paulina je ženou činu a hýbe dějem. Jednou třeba vyléčila babičku z alkoholismu.

5) Paulina dokonce zachrání i rodinný podnik.

6) Fernando Colunga je zkrátka krásný herec a dobře se na něj kouká!

7) Vášeň a láska je hnací sílou celé telenovely.

reklama

reklama