Sledujte online: Nešťastná láska mezi nevšedním lékařem Conradem a Nik

Pokud milujete seriály jako je Modrý kód, na Prima LOVE ve 12.45 můžete sledovat americký seriál Doktoři. Ti bojují proti manipulativním taktikám farmaceutického průmyslu, ale i se stresem a záhadnými případy. Láska je u nich ale koneckonců vždy na prvním místě. Seriál můžete vidět online v našem archivu iPrima.cz.
Doktoři (8)
Doktoři (8)

reklama

Velká láska se nevyhýbá ani velkým nemocnicím. I to je případ doktora Conrada, který nejde pro originální řešení případů daleko a tím se rozhodně nestává oblíbencem vedení nemocnice, ale ani starších lékařů.

Zkušený lékař a nezkušený vztah

Zkušený doktor Conrad Hawkins nesouhlasí s představou, že na pacientech by se mělo hlavně vydělat. Sám kritizuje lékaře, kteří se snaží doporučit pacientovi něco, co je zbytečně drahé nebo nebezpečné, a bojuje proti vypočítavým pojišťovnám nebo proti nabubřelým egům některých chirurgů, kteří si někdy přisuzují božské vlastnosti. Hawkins je zkrátka rebel, ale ne bez příčiny. Za jeho nesmlouvavým postojem totiž stojí zkušenost lékaře z Afghánistánu. Drsné zážitky v armádě mu pomohly být takovým doktorem, jakým je dnes, nemluvě o tom, že rozhodně rozvinuly jeho zkušenosti na poli medicíny a zachraňování životů.

Jeho milostný život je propojen s nemocniční sestrou Nik, s kterou je pojí silné zážitky. I to ale někdy nestačí. Conrad a Nik se rozcházejí.

Podívejte se na ukázku z 9. dílu Doktorů, které najdete v online archivu iPrima.cz

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doktoři (9): Prsten po matce

Sledujte seriál Doktoři na Prima LOVE každý den ve 12.45 nebo na iPrima.cz, kdykoliv chcete.

reklama

reklama