Seriál Doktoři: Co dokáže udělat rezonance s penisem? Podívejte se na video!

Seriál Doktoři u diváků Prima LOVE vzbudil obrovský úspěch. Podívejte se na zábavnou scénu, kterou si moc užila seriálová postava sestřičky Nic, jež si takto poradila s pacientem, který neříkal úplnou pravdu.
sestra Nic
sestra Nic

reklama

Seriál Doktoři můžete sledovat v sobotu a neděli na Prima LOVE ve 22.50.

Drama, které kritizuje i farmaceutický průmysl a spolupráci některých lékařů s ním vyvolalo v zemi svého původu obrovskou diskuzi (a nevoli lékařů).

Seriál se totiž nevyhýbá ani tématu, jak někteří lékaři ve zpoplatněném zdravotnictví, dokážou vyždímat z pacienta každý cent díky zbytečným vyšetřením.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE 3. DÍLU:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doktoři (3): Penis

Herce jedné z hlavních postav, zkušeného lékaře z války, Conrada Hawkingse, znáte určitě ze seriálu Gilmorovy děvčata, kde zpodobnil bohatého studenta vysoké školy a přítele Rory. Tentokrát se herec Matt Czuchry chopil charakteru dost svéhlavého lékaře, který zachraňuje životy za každou cenu a boří zdravotnický systém.

POZNEJTE POSTAVU DOKTORA HAWKINGSE ZE SERIÁLU DOKTOŘI

Kromě Logana Z "Gilmorek" v seriálu poznáte i hvězdu kouzelného filmu Láska na kari,nebo na ženskou hvězdu ze seriálu Pomsta a Everwood, Emily VanCamp. Ta si zahrála sestřičku Nic, jež se kdysi dávno rozešla s lékařem Hawkingsem. Mezi nimi ale není vše ukončeno...

VÍCE O SERIÁLU DOKTOŘI

reklama

reklama