Herec ze seriálu Doktoři se snažil pochopit nejen pracovní život lékařů, ale i ten osobní. Na co přišel?

Jedna z hlavních postav seriálu Doktoři je Devon, mladý muž, který přichází do nemocnice po studiu medicíny, aby poznal podstatu lékařství. Ta je pro něj zpočátku dost děsivá i ve chvíli, kdy potká svého nadřízeného Conrada Hawkinse, jenž má poněkud odlišný přístup k pacientům než zbytek nemocnice. Seriál doktoři můžete sledovat každou sobotu a neděli ve 22.55 na Prima LOVE.
Devon
Devon

reklama

Seriál z nemocničního prostředí Doktoři, v anglickém znění The Resident, vypráví příběh o absolventovi medicíny Devonovi, jenž nastupuje jako rezident do nemocnice. Jeho školitelem je doktor Conrad Hawkins, který je sice drsný, ale zato geniální...

Skrze charakter mladého lékaře diváci poznávají chod nemocnice i svět farmaceutického byznysu, který se nejen Devonovi, ale hlavně jeho geniálnímu kolegovi Conradovi zcela příčí.

Téma boje proti farmaceutickým společnostem zaujal i herečkou Emily VanCamp, jenž v Doktorech hraje sestřičku.

SERIÁL DOKTOŘI MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doktoři (1) - upoutávka

Příprava na roli v seriálu Doktoři

Pohled na svět medicíny a nemocnici diváci vidí z pohledu nezkušeného Devona, jenž jako nováček nabízí zcela svěží a jasný pohled na něco, jako je medicína. Devon je empatickým rezidentem snažící se být tím nejlepším lékařem. Jeden z jeho cílů je i mentálně se propojit s pacientem, na kterého ostatní kolegové v rámci své profese nemají tolik času.

Herec s indickými kořeny, který Devona představuje, Manish Dayal, nenechal přípravu tak zajímavé role na náhodě a dokonale se připravil. Štěstím je rozhodně i fakt, že jeho sestra je lékařka, takže Manish měl plnou podporu ve svém vlastním hereckému výzkumu.

"Četl jsem několik knih o medicíně a životě mediků. Kromě toho jsem mluvil s několika rezidenty, kteří právě prožívají to, co seriálový Devon. Moje sestra je doktorka, takže jsem měl šanci mluvit s několika odborníky o jejich práci. Porozumněl jsem jejich chování v nemocnici a jejich chování v osobním životě. Není to totiž tak, že byste za prací mohli doma zabouchnout dveře a žít poklidný život. Jedna část ovlivňuje tu druhou a naopak," vysvětluje představitel mladého lékaře.

Sám dodává, že v jeho postavě je o něco méně dynamiky než u jiných seriálových kolegů, jelikož je Devon začátečník a snaží se všemu prozumět.

POZNEJTE NOVÉHO DOKTORA, KTERÉHO ZNÁTE Z GILMOROVÝCH DĚVČAT

Sledujte seriál Doktoři ve 22.55 na Prima LOVE každou sobotu a neděli.

reklama

reklama