Co uvidíte ve 4. dílu nového seriálu Doktoři? Jak chlupy dokážou zhatit resuscitaci

Podívejte se na ukázku z nového seriálu Doktoři. Jak to vypadá, když zachraňujete příliš ochlupeného pacienta. Doktor Conrad Hawkings ví, co si počít i v těchto případech. Podívejte se na video.
Chlupatá žena už chlupy neřeší 1
Chlupatá žena už chlupy neřeší 1
profimedia

reklama

Seriál Doktoři u diváků Prima LOVE vyvolal velký úspěch, proto vám přinášíme něco navíc, abyste věděli, že se můžete těšit už na sobotní premiéru epizody číslo čtyři.

Doktory můžete vidět na PRIMA LOVE každou sobotu a neděli ve 22.55.

SERIÁL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doktoři (4): Chlupy a resuscitace

Doktoři, seriál, který kritizuje americké zdravotnictví

Absolvent medicíny Devon se po vystudování dostává do chaosu a stresu jménem nemocnice. Ani jeho školitel, doktor Conrad Hawkins, který je sice drsný, ale zato geniální, mu život příliš neusnadní.

POZNEJTE JEDNU Z HLAVNÍCH POSTAV. DOKTORA CONRADA HOWKINGSE, HERCE, ZNÁTE Z GILMOROVÝCH DĚVČAT

"Seriál Doktoři mě oslovil, ačkoliv jsem nebyla nikdy fanouškem lékařských seriálů, hlavně v tom, že odhaluje podhoubí amerického zdravotnického systému. A poukazuje na netransparentnost a nezodpovědnost některých lékařů," říká herečka Emily VanCamp známá z Pomsty nebo Everwoodu.

reklama

reklama