MY LITTLE PONY VÁS ZVE NA DERMACOL LOVE DAY

Polibek

V sobotu 14. 4. se uskuteční akce My Little Pony vás zve na DERMACOL LOVE DAY v království hraček Bambule na Chodově, která je zároveň pozvánkou na prvomájovou akci DERMACOL LOVE DAY, který pro své diváky pořádá kanál Prima LOVE ke svým sedmým narozeninám.

Návštěvníci sobotní akce na Chodově se mohou od 11.00 do 17.00 těšit na kreativní tvoření s My Little Pony, tetování s Primáčkem, barvení vlasů i taneční školu s AT Studio Domino. Na místě bude navíc probíhat speciální akce, kdy k nákupu My Little Pony Celestia nebo My Little Pony Tempest Shadow získají návštěvníci vstupenku v hodnotě 200 Kč na DERMACOL LOVE DAY zdarma. V ceně vstupenky je dárkový balíček v nezaměnitelné tašce Dermacol v minimální hodnotě 500 Kč.

SOUTĚŽ!

Chcete vyhrát novou zářící princeznu Celestii a k tomu dva lístky na DERMACOL LOVE DAY? Stačí odpovědět, jak se jmenuje země, ve které princezna Celestia vládne. Pokud sledujete seriál My Little Pony na Primě, určitě budete odpověď znát. Stačí nám napsat na e-mailovou adresu Magdalena.aghova@iprima.cz a v případě výhry budete na tento e-mail informováni. Vyhrává 1., 5., 9., 13., a 17. správná odpověď.

Hodně štěstí!

Celestia
Celestia

 

Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama