midiplayer midiplayer
midiplayer
Upoutávka
Upoutávka se přehraje za  2 s.

Dermacol LOVE day

O pořadu

Čas lásky a tradičního líbání pod rozkvetlými stromy, to je První máj. A právě v tento den se pražská Grébovka již potřetí promění v ten nejkouzelnější a nejzamilovanější prostor s pestrou škálou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy.

DERMACOL LOVE DAY se zaměří především na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání s celou svou rodinou. Návštěvníci se i letos mohou těšit na nejrůznější aktivity a workshopy. Chybět nebudou módní přehlídky, setkání se známými osobnostmi televize Prima v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem a samozřejmě ani rozkvetlé stromy pro prvomájový polibek.

DERMACOL LOVE DAY program
DERMACOL LOVE DAY program

Vstup na akci je zdarma. Pokud si ale zakoupíte tašku Dermacol, nalíčíme vás, nalakujeme nehty a navíc si odnesete dárky v minimální hodnotě 500 Kč! Tašku je možné zakoupit na GoOut, Ticketportal nebo Slevomat, kde jsou společně s taškou k dispozici i další Prima LOVE balíčky.

Titulárním partnerem třetího ročníku DERMACOL LOVE DAY je společnost Dermacol. Hlavním mediálním partnerem akce je vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA. Hlavním partnerem dětské zóny je společnost Haribo.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Mgr. Jany Černochové.

Reklama
Reklama