Dermacol LOVE day

O pořadu

Čas lásky a tradičního líbání pod rozkvetlými stromy, to je První máj. A právě v tento den se pražská Grébovka již počtvrté promění v ten nejkouzelnější a nejzamilovanější prostor s pestrou škálou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy.

DERMACOL LOVE DAY se zaměří především na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání s celou svou rodinou. Návštěvníci se i letos mohou těšit na nejrůznější aktivity a workshopy. Chybět nebudou módní přehlídky, setkání se známými osobnostmi televize Prima v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem a samozřejmě ani rozkvetlé stromy pro prvomájový polibek. Speciálním hostem akce DERMACOL LOVE DAY bude Mikolas Josef, vystoupí také ABBA Stars Revival Band.

DERMACOL LOVE DAY 2020
DERMACOL LOVE DAY 2020

Vstup na akci je zdarma. Pokud si ale zakoupíte tašku Dermacol, nalíčíme vás, nalakujeme nehty a navíc si odnesete dárky v minimální hodnotě 700 Kč! Tašku je možné zakoupit na GoOut nebo na Ticketportal.

Kupte si tašku Dermacol za 250 Kč
Kupte si tašku Dermacol za 250 Kč

Titulárním partnerem čtvrtého ročníku DERMACOL LOVE DAY je společnost Dermacol. Hlavním mediálním partnerem akce je vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Mgr. Jany Černochové.

 

reklama