Deník zasloužilé matky

Deník zasloužilé matky

O pořadu

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu...

Hlavní hrdinkou populárního amerického sitcomu je Reba. Tak se i v originále seriál jmenuje. Reba je nejen jméno postavy, jejíž osud „žijeme“, ale i herečky a populární zpěvačky country Reby McEntire, která ji ztvárňuje.

Seriál, jenž se u nás vysílá pod názvem Deník zasloužilé matky, je vlastně příběhem osamělé ženy pracující až příliš tvrdě. Má temperamentní povahu se sklony k občasným sarkastickým poznámkám a bezmezně miluje své děti. Její exmanžel Brock, jehož ztvárňuje Christopher Rich, zubař a golfista, si musí poradit s novou mladou ženou a zároveň s neustálým přesvědčováním okolí, že vlastně mládne.

Dcera Cheyenne je nucena dočasně zapomenout na studium na vysoké škole, vypořádat se s úlohou matky a zároveň „vymyslet“, jak na vztahy. Vana, její lásku, totiž rodiče vyhodili z domu, jakmile zjistili, že je s ním těhotná. Nastěhují se tedy – jak jinak – k Rebě, která jakožto náhradní matka Vanovi vyhovuje.

Ještě jsme nezmínili Rebiny další dvě děti. Kyra je inteligentní vzpurné děvče v sarkastických poznámkách více než podobné své matce a Jake je zase takový ,,urovnávač“ rodinných problémů.

Jak se budou vyvíjet vztahy v této košaté rodině? Bude atmosféra mezi mladou ženou Brocka Barbrou Jean a Rebou stále napjatá? Seriál už má na kontě Zlatý glóbus a také prestižní televizní cenu Emmy. Jeho tvůrci ho prezentují jako sitcom, který se snaží ukázat komicky, ale realisticky radosti i strasti života v moderní společnosti.

Anketa

Která postava seriálu "Deník zasloužilé matky" je vám sympatičtější?

hlasovat
hlasovat

Anketa

Která postava seriálu "Deník zasloužilé matky" je vám sympatičtější?

hlasovat
hlasovat