Znáte tajemství Dereka Morgana?

Speciální jednotka FBI, která zkoumá pravidelně Myšlenky zločince, není složena z takových vyšetřovatelů náhodou. K tomu, abyste porozuměli zločincům, potřebujete buď skvělou intuici, nebo zkušenosti. Ne vždy však musí být na stejné úrovni zločince. Máme pro vás zajímavý osobní příběh vyšetřovatele Dereka Morgana.
Myšlenky zločince: Výslech svědkyně Derekovi vyrazí dech!
Myšlenky zločince: Výslech svědkyně Derekovi vyrazí dech!

Co uvidíte v pondělních Myšlenkách zločince?

Speciální tým FBI je přizván k řešení vraždy studenta ve městě Missoula. Sotva agenti začnou s vyšetřováním, je zabit další student. Stopy, které tým poskládal, ukazují, že vraždí žena. To uvidíte na Prima LOVE v pátek ve 20.15.

Nejmužnější člen jednotky trpěl

Sexy vyšetřovatel Derek Morgan patří mezi nejmužnější postavy oblíbeného amerického seriálu Myšlenky zločince, i on má ale své bolestivé tajemství, o kterém moc často nemluví. Jeho osobní život byl, stejně jako u kolegů z Myšlenek zločince, dost náročný. Co se stalo Derekovi?

Morgan se rozhodně nenechá nikým a ničím zastrašit. Agresivní a rychlý útok, pokud je to nutné, mu není cizí, kromě toho je expertem na výbušniny. Má vysoké sebevědomí a jedná asertivně.

Derek Morgan se narodil 20. dubna 1973. Společně se dvěma sestrami vyrostli v drsné městské čtvrti v Chicagu. Po smrti otce, to bylo Derekovi 10 let, se trochu urval z řetězu a jedna krutá bitka mu vynesla záznam v trestním rejstříku.

Myšlenky zločince - Derek a Spencer
Myšlenky zločince - Derek a Spencer
archiv Prima

Během divokého období se k němu dostal místní koordinátor teenagerů, který mu nahrazoval otce a pomáhal mu se studiem, zároveň ho ale sexuálně zneužíval. Morgan navštěvoval vysokou školu Northwestern University, kde se zabýval atletikou (konkrétně měl stipedium na studium amerického fotbalu); stipendium ale ztratil po tom, co si vážně poranil koleno během zápasu.

Morgan má černý pás v judu a vede kurzy sebeobrany FBI. Před BAU působil v protibombové jednotce a sloužil i u chicagské policie. Před nástupem do BAU pracoval 18 měsíců jako tajný agent.

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každou neděli ve 20.15.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama