Video: Jak si herci Dallasu užívali legraci během natáčení?

Bobby v převleku Supermana, i to může být pozadí natáčení jednoho z nejfenomenálnějších seriálů vůbec. Herci a herečky se během natáčení opravdu bavili. Podívejte se na sestřihy jejich legrácek ve videu!
Dallas - Ewingovi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seriál Dallas můžete sledovat každý všední den v 16.20 na Prima love. Jak je vidět, Patrick Duffy (Bobby Ewing) společně s představitelem Džejára, Larry Hagmanem, byli jedna veselá kopa. Přestože Dallas natáčeli několik měsíců v roce dvanáct až osmnáct hodin denně, legrácky je ani omylem neopustily.

Bobby Ewing miloval škádlení s Pamelou!

Největším showmanem byl určitě Patrick Duffy, který se kromě oblečení Supermana nebojí ani upírského vzhledu a viditelně miluje momenty překvapení. Podívejte se na kočkování Raye s Bobbym, Džejára, který si nalévá to nejlepší po atentátu na jeho osobu, a blonďatou Lucy, která byla bez milosti zlechtána.

Dallas- Džejárova svatba

 

Poslední díl Dallasu, který se natáčel dlouhých třináct let, byl se všemi hvězdami zakončen v roce 1991, a byl to první seriál, který povýšil tento žánr do vyšší třídy. Na řadu jeho dalších novinek se můžete podívat tady: 

Dallas

Proč a jak vznikl seriálový fenomén Dallas?

Dallas: Brána Southforku

Udělejte si tour of Southfork a poznejte Dallas zblízka!

Dallas

Proč a jak vznikl seriálový fenomén Dallas?

Dallas sledujte každý všední den na Prima love v 16.20!

Reklama
Reklama