Topmodelka Tyra Banks se ve svých 42 letech stala matkou

Hvězda reality show Amerika hledá topmodelku, Tyra Banks, si ve svých dvaačtyřiceti letech poprvé užívá roli maminky. Dítě si nechala odnosit náhradní matkou a díky vlastní zkušenosti upozorňuje ženy na problematiku odkládání rodičovství.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tyra Banks se sice na začátku kariéry proslavila jako jedna z mála ebenových topmodelek už v polovině devadesátých let, většina Čechů ji zná hlavně jako porotkyni a hlavu celého televizního projektu Amerika hledá topmodelku, kterou mohli sledovat na Prima love. Kromě toho je i úspěšnou moderátorkou vlastních televizních show a producentkou. Není proto divu, že její úspěch na pracovním poli a budování kariéry ruku v ruce s novými pracovními nabídkami odsunuly na druhou kolej i její osobní život.

Topmodelka Tyra Banks
Topmodelka Tyra Banks
Instagram.com

Bolestivá pravda vyšla na povrch

Před několika měsíci Tyra nejspíš neplánovaně během vlastní televizní talkshow odhalila jednu ze svých životních bolestí. Propukla pláč ve chvíli, když se ve studiu mluvilo o tom, jak jsou lidé někdy necitliví, když se žen ptají, proč ještě nemají dítě. "Někdy se totiž můžete snažit, jak chcete, ale nejde to," plakala Tyra během živého přenosu. Topmodelka se totiž podle svých slov společně s přítelem snažila dlouho o dítě, ale stále se nedařilo.

Tyra Banks Instagram.com
Tyra Banks Instagram.com
Instagram.com

Když mi bylo dvacet tři, říkala jsem si, že za tři roky budu mít dítě, když mi bylo dvacet čtyři, říkala jsem si, že za tři roky budu mít dítě. Říkala jsem si to každý rok, ale když jsem přišla do stadia, kdy jsem dítě opravdu chtěla, už to nebylo tak lehké, svěřila se Tyra Banks.

Na Instagram se před pár hodinami pochlubila fotkou miminkovské čepičky a prohlášením, že je pyšnou matkou chlapečka jménem York Banks Asla. Tyra byla také kritizovaná veřejností, že si nechala malého Yorka "odnosit" náhradní matkou kvůli své postavě. Vše ale spíš ukazuje na to, že pro takovou variantu se rozhodl pár kvůli fyzickému stavu modelky, rozhodně ne kvůli tomu, že by si tato žena nechtěla zničit postavu. Nemluvě o tom, že Tyra už modelkovskými mírami hrdě neoplývá pár let.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama