Proč lhala nová seriálová hvězda Sherlocka Holmese?

Nováčkem třetí řady seriálu Jak prosté je nová Sherlockova “chráněnka” Kitty Winter. Než si pustíte další díl, přečtěte si pár perliček o její představitelce Ophelii Lovibond. Další díl premiérové řady seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.
Sherlock Holmes: Kitty Winter a Watsonová
Sherlock Holmes: Kitty Winter a Watsonová
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trable s jménem

Ač se to nezdá, Ophelia rozhodně nepochází z rodiny divadelníků. A pořádně si užila se svým příjmením! Lovibond zní sice skvěle, ovšem vzhledem k neobvyklosti ho prý lidé často špatně píší. Mladá Britka se tak vídala třeba jako Ophelia Lovelybuns nebo Lovelybum

Malý podvod

I přes neherecký původ ji to k hraní táhlo už odmala. A to tak, že při castingu na svou první větší roli zalhala. Ve snaze získat práci v sitcomu ITV The Wilsons tedy prohlásila, že je jí 14, ač tehdy byla o dva roky mladší.

Sherlock Holmes: Kitty Winter
Sherlock Holmes: Kitty Winter
archiv

Pilná studentka

Brzy přišly další zakázky, avšak Ophelia získala stipendium na Latymer Upper School a místo ke studiu herectví nastoupila tam. “Nikdy jsem nechtěla jít na hereckou školu. Výuka na Latymer byla tak inspirativní, že jsem nechtěla přestat. Prostě jsem se chtěla učit a číst. Pamatuji si, že jsem tehdy pracovala s Benem Whishawem (Parfém: Příběh vraha, Skyfall, Spectre) a myslela si – nejsem blázen, že nejdu? A on řekl, že k herectví není jedna cesta. Herecká škola už není nutnost.”

Za týden v New Yorku

A jak že se dostala Ophelia k Sherlockovi? Fofrem. “Můj agent zavolal a říká: ‘Slyšela jsi o seriálu Elementary? Tvůrce by rád viděl tvou nahrávku.’ Tak jsem ji ve středu večer s mamkou natočila, ve čtvrtek ji nabídla. A za 8 dnů odjížděla do New Yorku na pět měsíců.”

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama