Myšlenky zločince "navštíví" týpek z Dextera!

Do Seattlu tentokrát vyrazí speciální tým těch nejlepších agentů. Co musí udělat? Chytit vrahouny, jak už to tak (alespoň v tomhle napínavém a temném seriálu) bývá. Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.
Vince Masuka

Co se stalo?

V Seattlu totiž kdosi zabíjí muže. Oběti se neznaly, každou poslal vrah na věčnost jiným způsobem. A jediné, co je spojuje je lokalita, kde pak všechny mrtvé někdo našel… Další krvavý oříšek k rozlousknutí!

Týpek z Dextera

A když jsme u těch krvavých záležitostí… Hostující hvězdičkou pondělního dílu bude Charles S. Lee známý ze seriálové hitovky Dexter, kterou můžete vídat na Prima Cool. Lee si zahrál Dexterova kolegu, forenzního analytika a svým způsobem úchyla Vince Masuku.

Masuka  Dexterovi
Masuka Dexterovi
archiv

Tajní i mafiáni

Spolupracovníka hlavního hrdiny Lee ztvárnil i v dalším populárním seriálu Chuck. Krom toho se aktuálně čtyřiačtyřicetiletý herec jihokorejského původu objevil i jako Dr. Ba v Rodině Sopránů. A účinkoval také v několika dílech druhé řady Temného případu. Z filmů jste ho mohli vidět v hororu Nenarození nebo Stepfordských paničkách.

Co ho čeká v Myšlenkách zločince?

Uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama