Letnější už být nemůžeme. Od 1. července uvidíte Pobřežní hlídku na LOVE!

Patří mezi jedny z nejznámějších seriálů na světě. Jejich herečky ovlivnily nejeden klučičí vkus a červené plavky už navždy budou odkazovat na stylové záchranáře. Na Prima LOVE uvidíte od 1. července Pobřežní hlídku každý den od 18.40.
Pobřežní hlídka (III) 6
Pobřežní hlídka (III) 6
archiv Prima

reklama

Pobřežní hlídka se vrátila do akce! Záchrana na poslední chvíli, odvaha a vášeň jsou na denním pořádku. Kalifornští plavčíci ostře sledují pláže v okolí Los Angeles, a zároveň prožívají vlastní osobní dramata, někdy bouřlivější a nebezpečnější než vlny, do kterých se tak odvážně vrhají.

Bouřlivé vlny, ale i vztahy

Nebesky modrá obloha, překrásné pláže prosluněné jižní Kalifornie a vytrénovaná opálená těla v legendárních červených plavkách. Pobřežní hlídka se vrátila do akce! Je léto, ale dramaticky výbušná akční podívaná teprve začíná. Nebezpečné záchranné akce na poslední chvíli, odvaha a vášeň jsou pro Pobřežní hlídku každodenní realitou. Ale teprve během třetí a čtvrté řady to Pobřežní hlídka rozjíždí naplno a seriál se konečně představuje v takové podobě, v jaké si ho oblíbily milióny diváků po celém světě.

Pobřežní hlídka (III) 7
Autor: archiv Prima Pobřežní hlídka (III) 7

Kalifornští plavčíci ostře sledují pláže v okolí Los Angeles, a zároveň prožívají vlastní osobní dramata. Jejich plážový životní styl nemá obdoby. Kromě nebezpečí na moři se musejí vyrovnat i s nástrahami na pevnině a vzájemnými vztahy ve vlastním týmu, které by měly vždy zůstat profesionální… Ale někdy jsou bouřlivější než vlny, do kterých se hrdinové vrhají. Připravte se na zemětřesení, útočící žraloky, a dokonce i sériové vrahy! S tím vším si Pobřežní hlídka dokáže poradit.

Pobřežní hlídka (III) 4
Autor: archiv Prima Pobřežní hlídka (III) 4

A proč začínáme třetí řadou Pobřežní hlídky?

Protože v tento moment nastupuje Pamela Anderson, fenomén záchranářů v titěrných červených plavečkách. Ve třetí řadě uvidíte, jak se Mitch Buchannon a spol. vypořádají se surfařským gangem, divokými pankáči na pláži, protestem proti prodeji posvátné indiánské půdy, ilegálními motocyklovými závody nebo vyšetřováním tajuplné smrti Mitchova strýce-zlatokopa. Ve čtvrté řadě pak hrdiny čekají potíže s uprchlým trestancem, dlouho potlačovanou bulimií, drsným pouličním gangem nebo záchrana cestujících z potopeného letadla, kvůli které musí Pobřežní hlídka spojit síly s Pobřežní stráží.

Sledujte Pobřežní hlídku na Prima LOVE v 18.40 od 1. července!

reklama

reklama