To je osobní! Castla dostihla vražda z minulosti!

Stíny minulosti v hlavní roli! Castla tentokrát čeká citlivý případ! Utiší staré trauma a zajistí spravedlnost i klid ve vlastní duši? A co mu vůbec dělá vrásky na čele? Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.
Castle na zabití VII (23) - Upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

3 série zpátky

Pro odpověď je třeba jít 3 dekády zpátky. Tehdy se totiž malý Richard náhodou stal svědkem podivné vraždy, která oficiálně neměla oběť. Tělo dívky, jejíhož vraha chlapec překvapil, se nenašlo. A žádnou dívku podobného vzezření taky nikdo nepohřešoval. Zmatený Richard špatnou zkušenost nakonec přetavil i v něco dobrého – plán stát se spisovatelem.

Je to ona?

A když se k tomu nakonec stal i detektivem, přijde se něco podivného… Po letech se totiž dostane k podobnému případu. A Castla to dožene k tomu, že se rozhodne vyřešit ten starý případ. Podaří se mu najít oběť? Potrestá jejího vraha?

Castle se někdy chopí natáčení klidně sám
Castle se někdy chopí natáčení klidně sám
facebook.com

Kateina volba

Násilný zážitek udal životní směr i Richardově spolupracovnici a parťačce Kate Beckettové. Tu dlouho trápila smrt její vlastní matky – nepohodlné ženy, kterou zavraždili. Pro Richardovu touhu definitivně uzavřít tuhle temnou kapitolu, tak bude mít jistě obzvlášť pochopení.

Ale je možné ještě chytit vraha?

Žije ještě?

Pořádný oříšek k rozlousknutí v závěru řady!

Castle na zabití v úterý od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama