Je možné najít lásku, když nosíte XXL?

Někdy to vypadá, že svět okupují hubené krásky. Většina oblečení v butiku na vás volá ssssss. Jaké to je žít s velikostí XXL? To se dozvíte v romantickém snímku Lady XXL na Prima love, kde hlavní hrdinka takovou velikost opravdu nosí!
Lady XXL
Lady XXL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jazmin není ten typ, který by na sobě měl pár kilo navíc. Těch kilo má trochu více, než by bylo zdrávo. Její váha ale ovlivňuje i její osobní život, stejně jako kariéru. Paradoxní je, že Jazmin pracuje jako módní projektantka, a tak žije ve světě vychrtlých žen. Přesto si chce užívat života a najít muže svých snů. Když vyhraje pobyt v luxusních lázních, kde navíc potká krásného doktora, má dojem, že se konečně štěstí usmálo i na ni...

Jazmin Biltmore je hodně, ale hodně silná mladá žena. S kamarádkou Stacey, která je jen o něco málo štíhlejší, prodávají v obchodním domě oděvy. Jazmin se o módu velice zajímá a sama vytvořila kolekci pro silné dámy, jenže její nadřízený Ramon nechce dovolit, aby ji ukázala nákupčímu.

Lady XXL: dvojice

 

Jazmin, které se vždy děti pro její tloušťku smály, se naučila bránit díky tomu, že je silnější než ostatní „vyzuny“. K těm patří i její sestřenice Mia, kterou jako dítě nenáviděla, ale teď jsou přítelkyně. A právě Jazmin, Stacey a Mia vyrazí do luxusního lázeňského střediska na krátký pobyt, který Jazmin vyhrála jakožto věrná konzumentka pilulek Metabo Pill.

Nejnadšenější je Mia, která se ihned po příjezdu vysvlékne do plavek a pospíchá k bazénu. Jazmin a Stacey se tam příliš nehrnou: jejich těla se v plavkách vyjímají mnohem hůř. Když se pak – oblečené – vypraví za Miou, ta jim ukáže nádherného muže s dokonalou postavou, který právě plave v bazénu. Když vystoupí ven, všem kolem se zatají dech. A jde přímo k nim! Mia se už těší, jak se s ním seznámí, brzy se ale ukáže, že doktor Tunde Jonathan, který je v lázních na lékařském kongresu, se touží seznámit – s Jazmin. V jeho zemi jsou totiž buclaté ženy mnohem ceněnější než ty „hubené“. Jazmin nevěří svým očím, Mia je očividně zklamaná, a to přestože Tunde přivede své dva kamarády. Ten, který vyjde na ni, ale není nadšený představou, že bude na nigerijském charitativním večírku, kam lékaři dívky pozvou, tančit s tím „párátkem“.

Sledujte páteční romantickou komedii na Prima love ve 20.15!

Článek

Držíme vám palce, děvčata!

To jsou ony: Finalistky reality show Prima Hubnutí! Co o nich víme?

Tyto odvážlivkyně budou hubnout pod bedlivým dohledem nás všech.


Článek

Visící paže a povolené bříško Foto: Mediestetik

Krásné tělo do plesových šatů: Jak na to co nejrychleji?

Každá z nás je s něčím nespokojená. Řešení přináší estetická medicína, která vás doslova ze dne na den dokáže proměnit dle vašich přání. Anebo si vše promyslete na další rok.

 

Článek

Deník Bridget Jones- PROMO

15 důvodů, proč je v každé z nás kus Bridget Jonesové

Trable s láskou, prací a svým vlastním já prožíváme všechny. Hubneme, abychom byly šťastnější, zamilováváme se do těch špatných. A Bridget Jonesová je naše slavná ...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama