Hotchner z Myšlenek zločince se pochlubil svou rodinou

Tentokrát má Hotchnerův elitní tým co do činění se světem sociálních sítí. Právě tam si totiž možná vyhlédl vrah svou oběť… Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima LOVE.
Myšlenky zločince - Thomas Gibson s dcerou
Myšlenky zločince - Thomas Gibson s dcerou
Instagram.com

Žena, která řekla všechno

Co uvidíte v Myšlenkách zločince? Na úspěšný americký seriál se můžete koukat každé pondělí na Prima LOVE ve 20.15. Zavražděnou je žena, která  o sobě na svém profilu na sociální síti pověděla úplně vše. Není však obětí jedinou. Brzy je zabit další člověk… Co oba kromě tragického konce spojuje?

Co odhalil Thomas Gibson?

Ale teď něco veselejšího, byť u sociálních sítí zůstaneme. Protože ačkoliv se nic nemá přehánět, tak celebrity, které své soukromí úzkostlivě netají, řada fanoušků spíš oceňuje. A Thomas Gibson alias Aaaron Hotchner mezi ně rozhodně patří.

Nedávno tak třeba zavzpomínal a ukázal se svým přiznivcům “zamlada”, kdy hrál s ulíznutými vlasy a působivým, ostrým profilem v divadle.

Myšlenky zločince - Thomas Gibson a jeho rodina  3
Myšlenky zločince - Thomas Gibson a jeho rodina 3
Instagram.com

Uběhlo pár let a ačkoliv nyní Gibson také nevypadá špatně, chlubí se už i svými dětmi. Nedávno třeba vysekl poklonu své dcerce Aggie, s kterou si zašel na oběd.

 

Myšlenky zločince - dcera Thomase Gibsona
Myšlenky zločince - dcera Thomase Gibsona
Instagram.com
 

Co myslíte, potatila se mladičká Agatha Marie?

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama