Do L.A. jsem přišel režírovat, ale zvrtlo se to, tvrdí o roli dr. Reida Matthew Grey Gubler

Člověk míní, život mění. O tom by mohl vyprávět herec a oblíbený představitel dr. Spencera Reida z Myšlenek zločince. Do L.A. přišel před čtrnácti lety, aby se stal úspěšným režisérem. Jeden casting mu ale změnil život.
Myšlenky zločince X (9) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte na v pondělí na Prima LOVE v Myšlenkách zločince?

Speciální agenti tentokrát odjíždějí k případu, který zavání dost podivnými shodami náhod, které neumí policie vyšetřit. Bude potřeba spolupráce na té nejvyšší úrovni.

Agenti FBI odjíždějí do Virginie, kde došlo ke třem vraždám s týdenním rozestupem. Mrtví byli vždy převlečeni do čistého oblečení. Vše nasvědčuje tomu, že pachatel bude v zabíjení pokračovat…

To uvidíte v Myšlenkách zločince na Prima LOVE ve 20.15!

Přišel režírovat, místo toho stvořil roztomilého seriálového autistu

Matthew Grey Gubler už třináct let ztvárňuje dr. Spencera Reida v Myšlenkách zločince. Roztomilý "autista", jemuž sociální život příliš neříká, se už od počátku stal jednou z nejoblíbenějších postav seriálu. A to měl Matthew úplně jiné plány, když odcházel jako neúspěšný model z Las Vegas, kde se narodil.

Myšlenky zločince - 6 hlášek Dr. Reida - Obrázek 3
Autor: CBS Myšlenky zločince - 6 hlášek Dr. Reida - Obrázek 3

Gubler si totiž přál zpočátku režírovat, a proto odešel do města andělů, kde je nabídek na režírování samozřejmě nejvíce. Ačkoliv si ho Hollywood nevšiml, všimlo si ho CBS, které zrovna shánělo mladého herce pro roli dr. Reida.

"Zavolal mi herecký agent, že právě dočetl televizní scénář jedné kriminálky, a že jedna z postav mu hodně připomínala mne samotného. Charakter Reida popsal jako velice excentrický – něco, co by mě mohlo bavit a sedělo mi to," svěřil se v nedávném rozhovoru na Sundance festivalu Gubler.

Matthew Grey Gubler některé díly i režíruje
Autor: CBS/ Twitter/ Instagram.com Matthew Grey Gubler některé díly i režíruje

Od té doby můžeme Matthew Grey Gublera vídat na televizní obrazovce, což ovšem neznamená, že by na režírování zapomněl, naopak. Gubler pravidelně režíruje několik dílů Myšlenek zločince a natáčí i hudební klipy.

Pro svého nejlepšího kamaráda z úspěšné hudební skupiny The Killers natočil klip s názvem Don´t Shoot Me Santa.

Reklama
Reklama