5 věcí, proč je agentka Emily z Myšlenek zločince nepostradatelná

Se seriálem Sběratelé kostí nastoupila v jeho začátcích, aby z něj po několika sezonách mohla odejít. Jenže speciální agentka Emily Prentiss je zase zpět a nutno dodat, že pro tým je nepostradatelná. Podívejte se na několik důvodů proč.
Myšlenky zločince X (5) - upoutávka

Co uvidíte v pondělí v Myšlenkách zločince?

Speciální agenti budou muset řešit případ unesených dětí. Dva roky po sobě byli uneseni malí chlapci přesně na Halloween. Náhoda to rozhodně není. FBI se obává, že únosce znovu udeří. Na speciálním týmu tedy bude malé děti v sousedství tak trochu ochránit, ale hlavně odhalit únosce.

Speciální agentka Emily Prentiss k službám

Do BAU byla nasazena po rezignaci Elle Greenwayové kvůli záměru velitelky sekce Erin Straussové vyměnit agenta Hotchnera na pozici velitele útvaru. Než aby Straussové v tomto záměru vyhověla, však raději skončila a odvolala se na svou nenávist k politice. Později se vše vyjasnilo a Prentissová tak mohla nastoupit zpět do BAU.

Emily s agentem Derekem Morganem pojí blízké přátelství, blízký vztah má také k Jordan Toddové, která dočasně zastupuje JJ během její mateřské.

Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 2
Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 2
Instagram.com

A proč je tato seriálová postava tak důležitá pro celý tým?

1) Podporuje celý tým, a to každého zvlášť, jelikož všechny své kolegy zná několik let. Dokáže vycítit, kdy je Morganovi zle, stejně jako moment, kdy se Reidovi hroutí svět.

2) Zajímá se o osobní životy svých agentů, ačkoliv by nemusela, ale moc dobře ví, že dobré osobní vztahy jdou ruku v ruce s dobře odvedenou prací. Speciálně dr. Reid by jí mohl několikrát poděkovat.

Myšlenky zločince - Emily Printess
Myšlenky zločince - Emily Printess

3) Požaduje stejné zacházemí jako se zbytkem týmu. Takže žádné ulité lístky do divadla!

4) Má spoustu zkušeností jako agentka, nejenže pracuje pro Američany, ale pracovala v Londýně také pro Interpol. Dokáže tedy skvěle poradit ve vyhrocených situacích.

5) Její osobní kvalitu můžeme odhadnout i z faktu, že ji celý její tým zbožňuje. Znáte snad takového šéfa?

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama