11 selfies Dereka Morgana z natáčení Myšlenek zločince

Speciální agent Derek Morgan je s největší pravděpodobností jeden z nejvíce sexy policejních agentů v seriálu. Jeho představitel Shemar Moore přináší na sociální síť Instagram pravidelně pár moc hezkých selfies z natáčení. Někdy zahlédnete i jeho kolegy.
Shemar Moore koláž
Shemar Moore koláž
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Shemarovi už je úctyhodných pětačtyřicet let, ale pořád vypadá lépe než průměrný pětatřicátník. Geny holt nezastavíš. Shemar Moore je mulat, jeho matka pochází z Kanady a jeho otec je Afroameričan. Za jeho exotický vzhled podle všeho nemůžou jen rodiče, ale i dávní předci, v krvi mu prý koluje krev amerických Indiánů a Irů.

Rodiče amerického herce Sherrod a Marylin se v šedesátých letech stali jedním z mála párů, které byly mezirasové. I tak však vztahy partnerů s jinou barvou kůže byly ve společnosti ostrakizovány.

Potomkovi velmi povedeného mixu vytvořili rodiče jméno, které mělo poukázat na harmonii ve společenských dobách plných revolty. Shemar vznikl spojením začátečních slabik jména otce She- a začátečních slabik matky Mar-. Shemar tedy znamená spojení jejich lásky a charakterů.

Co uvidíte v pondělí v Myšlenkách zločince? Speciální jednotka pojede do Mexika

Aaron Hotchner, člen speciálního týmu FBI, vyhověl konečně své manželce a vzal si volno, alespoň v den svých narozenin. Z volného dnu je odvolán na poradu, kde se dozví, že okamžitě odlétají do Mexika. Šéf speciálního oddílu Jason Gideon vysvětlí svému týmu, že jsou do Mexika pozváni, aby vyloučili, že jsou tamní ženy vražděny sériovým vrahem.

Speciální tým je přivítán kapitánem Navarrem, který se zná s Gideonem. Navarro usiloval o požádaní FBI o pomoc, jelikož on sám souhlasí s novináři, že jde o masového vraha, na rozdíl od vlády a státní prokuratury. Všichni se dají do práce a začnou v domě poslední zavražděné ženy Lupy Trejové...

Shemara Moora můžete pravidelně sledovat jako představitele Dereka Morgana v krimiseriálu Myšlenky zločince na Prima love ve 20.15!

Podaří se partě "chytrých hlav" dopadnout padoucha?

Myšlenky zločince: speciální jednotka bude chytat škrtiče

Reklama
Reklama