V Chůvě k pohledání vystoupilo přes sto celebrit!

Chůva Fine je tím největším fanouškem všech celebrit – bez výjimky. Seriál o chůvě, která si nebere servítky a vychovává jak děti, tak své zaměstnavatele, milovaly i slavné osobnosti. A mimo jiné proto v seriálu také vystupovaly. Bylo jich skoro sto! Víte které?
Chůva k pohledání 4
Chůva k pohledání 4
Distributoři

reklama

Pracovat pro Maxwella Sheffielda je pro Fran Fine splněný sen. Nejenže je to krasavec se stříbrným pruhem ve vlasech, ale kde jinde by potkala tolik slavných osobností než u broadwayského producenta? Celebrity si v sitcomu přímo podávají dveře...

Je třeba uznat, že jak stárne Chůva, ale i ostatní celebrity, z nichž spousta patří k hollywoodské klasice, už se tito slavní ve světě nablýskaných V.I.P. osobností příliš neobjevují. Ale jejich jména se zapsala do historie showbyznysu.

CHŮVU K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Slavní v Americe vystupují u Jay Lena, Leno vystupuje v Chůvě k pohledání

V první sérii se objeví Leslie Hornby, známější pod přezdívkou Twiggy. Slavná modelka, která zahájila trend dnešní doby, tedy ultra štíhlost, si zahraje Maxwellovu sestru.

Chůva Fine a Elizabeth Taylorová
Chůva Fine a Elizabeth Taylorová

Za samu sebe přišla do seriálu Elizabeth Taylor. Když Fran převáží její perly, stopne si taxík, který řídí Rosie O´Donnell, moderátorka stejnojmenné talkshow. Jejím hostem byla i představitelka chůvy Fine, Fran Drescher.

Jay Leno vystoupil v Chůvě k pohledání. Na oplátku si ji pozval i do své talkshow
Jay Leno vystoupil v Chůvě k pohledání. Na oplátku si ji pozval i do své talkshow

V Chůvě si samozřejmě zahrál i Jay Leno, do jehož pořadu Tonight show se snažila dostat každá celebrita. Kdo u něj nebyl, jako by neexistoval.

Miliardář a bývalý manžel české lyžařky Ivany Donald Trump jako milovník krásných žen také nemohl v tomto sitcomu chybět.

Donald Trump
Donald Trump

Pamela Anderson, sex symbol 90. let, zase Fran odlákala exsnoubence, a přijdou i Whoopi Goldberg a Jane Seymour alias Dr. Quinn.

Pamela Anderson, Foto:

Fran bere od všeho všechno

V sitcomu účinkují i slavní zpěváci jako Céline Dion nebo Elton John.

Soulový pianista a tvůrce stylu R&B Ray Charles si zahraje Yetina snoubence Sammyho. Jeho synovce ztvární raper Coolio, ze kterého Fran udělá rappera i v seriálu. Jednou už se dokonce zdá, že potká i Barbru Streisand, ale místo ní přijde její nevlastní sestra Roslyn Kind. Franina největší oblíbenkyně se na obrazovkách bohužel neobjeví, ale v rámci příběhu se s ní Fran potká.

ZA VZNIK CHŮVY K POHLEDÁNÍ MOHL NEÚSPĚCH A LET DO FRANCIE

Seznam celebrit je dlouhý. Pokud je chcete spočítat všechny, zapněte si Primu love. Sedm dní v týdnu, dvakrát denně. Každé pondělí až pátek ve 19.45 na Prima love!

 

reklama

reklama