Takto vypadá žena, která oblékala Chůvu k pohledání

Móda je velké téma pro sitcom Chůva k pohledání. Po celém světě existují tisícovky fanoušků, které outfity Fran Drescher využívají jako inspiraci. Možná se totiž na první pohled nezdá, ale Fran chodila v kostýmech od Versaceho a dalších skvělých značek.
Chůva k pohledání
Chůva k pohledání

reklama

Chůva k pohledání je nejen k popukání komická, sarkastická a nápaditá, ale pro oko diváka i velice líbivá. Za to může nejen herečka Fran Drescher a její kolega a představitel Maxwella Sheffielda, ale i móda let devadesátých, z které někdy oči až přecházejí.

Fran před televizní kamerou chodila v šatech a kostýmcích od nejslavnějších módních návrhářů té doby. Jednou z jejích nejoblíbenějších byla značka Moschino. Od tohoto módního domu nosila hlavně své zábavné kostýmky. Značky jako Versace, Dolce a Gabbana a další se jí ale také nevyhnuly.

DONALD TRUMP NATÁČEL CHŮVU K POHLEDÁNÍ. JEHO SMĚŠNÉ NÁROKY VÁS DOSTANOU

To, že jsou outfity seriálové postavy ještě po dvaceti letech tak významné, dokazuje i fakt, že na sociálních sítích existují stránky a profily, které se módou a stylem Chůvy k pohledání přímo zabývají.

Jedna z fanynek dokonce založila instagramový profil WhatFranWore, který má už přes 200 000 followerů. Kromě všech fanoušků seriálů ji ale sleduje sám producent Peter Marc Jacobson a kostymérka seriálu Branda Cooper. Oba dva se jí snaží pomáhat a komentovat posty.

VÍCE SI O INSTAGRAMU CHŮVY Z POHLEDÁNÍ PŘEČTĚTE TADY

Brenda Cooper
Autor: Instagram.com Brenda Cooper

Stylistka Chůvy k pohledání

A právě Brenda Cooper, stylistka a seriálová kostymérka má styl Fran Drescher na svědomí. "Měla jsem absolutně volnou ruku v tom, co bude Fran nosit. Fran mi věřila a nikdy jsme neměli problém. I tak to ale pro mě znamenalo balancování, co je ještě únosné, a co je pro televizní sitcom už příliš," vysvětluje Branda Cooper. Brenda nakonec na Chůvě k pohledání pracovala čtyři série.

Cooper se s Fran Drescher potkala ještě před tím, než se natáčela Chůva k pohledání. Brenda Cooper totiž pracovala jako asistentka v seriálu "Princesses", kde se poznaly.

Fran Drescher tenkrát neměla příliš hereckých úspěchů a v hlavě už se jí rodil nápad vlastního podnikání. "Tehdy mi oznámila, že pokud bude mít někdy vlastní seriál, tak já budu její vrchni stylistka. A za rok na to mi zazvonil telefon s tím, že se začíná natáčet Chůva k pohledání," vzpomíná hvězdná stylistka.

ZA VZNIK CHŮVY K POHLEDÁNÍ MŮŽE LET DO FRANCIE A NÁHODA!

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE ve 20.15.

reklama

reklama